Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan helyeket, oldalakat ajánlani ahol átlagos lányokkal tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos vagyok, legalábbis én annak látom magam, és egy szintén átlagos lánnyal szívesen ismerkednék, viszont nem tudom hogy hol kellene ezt megtegyem. Írhattok helyeket a való világban(könyvtárat próbáltam, de nem sokan járnak oda szóval..) meg persze netes oldalaknak is örülnék, ha tudnátok ajánlani párat ahol normális emberekkel ismerkedtetek. Tinderen gondolkoztam, de nem hallottam sok jót róla, így egy kicsit félek tőle. Az is segítség lenne, ha leírnátok hogy ti hol találtatok párt magatoknak. Meg persze ha internetes oldalt írtok, akkor a véleményeteket róla, tapasztalatok. 19/F


Előre is köszönöm a válaszotokat! :)



2018. júl. 16. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Iskola, tanfolyam, önkéntes munka, társastánc óra..
2018. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Felejtős. Nem igazán van összhangban a kettő. A nagyon jó csajokat a kivételes férfiak kapják, átlagos csajokat a jó pasik, csunyabbakat az átlagos pasik.

Sok lány pedig csak keresgél vagy nős pasira nyomul mert ő neki az igazi. Azért sok szerencsét. Konkrétan ilyen oldal vagy hely nincs, az életben mindenhol előfordulnak, pont ezért átlagosak.

2018. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Ezt az átlagos dolgot tartsd meg magadnak, mert a lány se azt nem fogja értékelni, hogy átlagosnak tartod magad, mivel senki se átlagos pasit akar, de ott is fog hagyni, hogy ha meghallja, hogy őt átlagosnak tartod.

2. Párom.hu, Randivonal, Cupydo. De ne egyszerre menj fel, hanem mondjuk 1 hétig ezen, 1 hétig azon. És persze Tinder, ha nem sok jót hallasz, akkor győződj meg róla, igaz-e. És mi ez a szöveg, hogy félsz tőle? Ezt se mondd el lánynak, hogy féltem felmenni Tinderre, mert nem fogja értékelni.

22/N

2018. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Az egyes válaszolóra hallgass, a kettes válaszolót úgy felejtsd el, ahogy olvasod a felhasználónevet. Csak feljár ide lehúzni mindenkit a szintjére, remélem nem jár sikerrel.

22/N

2018. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ide nem kell az én közreműködésem, majd az életben tapasztaltak nagy valószínűséggel megmutatják neki miről van szó. Egyenlőre még fiatal, de jó lenne 10 év múlva visszatérni a kérdésre, hogy akkor hogy látja az egész húspiacot.

Egyébként meg... senki nem kért reklámot.


"mivel senki se átlagos pasit akar, de ott is fog hagyni, hogy ha meghallja, hogy őt átlagosnak tartod."

Ez a kijelentésed pedig pont engem igazolt. A csajok nem tartják magukat átlagosnak, az sértő számukra, mindegyik átlagon felülinek gondolja magát ezért átlagon felüli pasit akar (te írtad cica...).

A férfiaknak viszont valamivel jobb a realitásérzékük ilyen téren és hellyel-közzel fel tudják mérni, hogy amit nyújtani tudnak az valóban kiemelkedő vagy tényleg csak egy csepp a tengerben.

A kérdező pedig majd eldönti melyik válasz van közelebb a realitáshoz 40-50 lekoptatás után.

2018. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaguár, te folyton a férfi gondolkodást várod el a nőktől. Annyira nem érted mit beszélnek. Azt hiszed, hogy a nők ugyanazzal a körzővel-vonalzóval mérik a világot mint te, azt hiszed egy szó náluk ugyanazt jelenti, mint nálad. Van egy objektív mérce és van egy szubjektív. Amikor két ember kerülgeti egymást akkor nem társadalomtudósként méregetik és minősítgetik egymást. Te folyton ezt a hiperobjektív, kicsit sem érzelmes megközelítést használod, de a nők többnyire nem. Minden kifejezésnek van egy második rétege, ami az érzelmek és az egyéniség befolyása alatt áll, tehát nem objektív. Máskor olyan jól látod, hogy férfi és nő agya sokszor máshogy jár, de sokszor meg lyukra futsz és nem érted, hogy a nő az nem egy puncis férfi.
2018. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az átlagosat a külsőre értettem. Nyilván igazából nem használnám ezt a kifejezést, ha valakinek elszeretném nyerni a tetszését.


Köszönöm mindenkinek a válaszát, és az őszinteséget :D

2018. júl. 17. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!