Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők! Tőletek kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Tőletek kérdezem, hogy milyen üzenet után van nálatok esély az eltűnés okának őszinte megválaszolására, ha épp a nem válaszolással akarjátok lekoptatni a srácot? Vagy nincs ilyen üzenet?

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 16:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
13%

Én talán olyasmit el tudok képzelni hogy küldesz ez üzit, egy fiktív nőnek küldve, (mintha nem neki írtad volna), és "véletlen" ő kapja meg. Majd elnézést kérsz, hogy neki ment el, nem neki akartad küldeni.


Hátha erre reagál.

2018. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Miért mondaná???

Mondjuk, hogy tudjon min javítani a másik?

Vagy, mert ez az emberséges?

2018. júl. 16. 16:53
 13/29 anonim ***** válasza:
Ha eltűnik akkor nem érdemes erőltetni, tartsd tiszteletben. Akkor is, ha ő benne nincs annyi gerinc, hogy humánus módon annyi írjon, hogy nem szeretné az ismerkedést tovább folytatni. Egyébként sem érdemes vesztegetni rá az időt.
2018. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Most várok egy hétig, utána kap egy szép kis visszajelzést. Szerintem fontos dolog. A végén még azt hiszi, hogy ezt jól megoldotta.

Egyébként egy visszautasítás sokkal kevésbé fájó, mint ez, amit csinál.

2018. júl. 16. 17:20
 15/29 anonim ***** válasza:
A netes társkeresők semmire se jók. A profilok fele kamu, valószínűleg egy nyugdíjas öreg néni menedzseli őket minimálbérért. :) Ez csak az üzemeltetőknek éri meg. :D Próbálkozz élőben, jobban jársz vagy xard le az egészet lesz, ami lesz alapon, mint ahogyan én is tettem. :) F
2018. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
30%

Min szeretnél javítani? Hirtelen más emberré leszel?


Naiv elképzelés, hogy aki híres gazdag és karcsú lesz azonnal kelleni fog másoknak.

2018. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Én nem látok a tapló lányok fejébe, szóval passz. Én megmondom mindig vkinek, ha már nem akarok tőle semmit, nem azt csinálom, hogy egyszer csak nem válaszolok, oszt' találja ki magától.
2018. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Visszajelzés? Nincs meg a kémia, bocs, nem egymást keressük, találkoztam mással kb ezekre számíthatsz. Min akarsz javítani? Abban ugyan egyetértek, hogy egy udvarias elutasítást mindenki érdemel.
2018. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy ezekre sem számíthatok. Merthogy többet nem ír, az is biztos, hacsak itt nem kapok valami jó tanácsot.
2018. júl. 16. 18:21
 20/29 A kérdező kommentje:
16os és honnan veszed, hogy ezeken akarna bárki is változtatni? Akinek csak ezek számítanak már rég rossz.
2018. júl. 16. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!