Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felgyorsítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felgyorsítani a netes ismerkedést, ha egyszer a nők nem reagálnak normális időközökben?

Figyelt kérdés
Szerintem 1-2 hét alatt simán el lehetne jutni akár egy randiig is, de úgy látom, hogy ez csak vágyálom. Több lánnyal is leveleztem már itt is, egy részükkel odáig jutottam, hogy egy estéig voltam számukra "érdekes" (jobb esetben), váltottunk pár rövidebb üzenetet, netán még ők is érdeklődtek, aztán semmi, más részük meg annyira érdeklődő volt, hogy kb. nekem kellett volna udvari bolondként szórakoztatnom őket, mert még visszakérdezni sem voltak képesek, hogy "és neked mi a véleményed?" (utána meg csodálkoznak, hogy egyedül vannak). Akadtak persze olyanok is, akikben többet láttam, de rendszerint ők sem reagáltak megfelelő időközökben, némelyiknél egy hét is eltelik, mire hajlandó - ha hajlandó - válaszolni, mert "elfoglalt", de a nagy részük csak simán eltűnik. Így 2-3 hét alatt nem hogy képcseréig, fb-cseréig, találkozásig eljutnánk, hanem még szinte semmi komolyabbat sem tudok tőlük kérdezni, mert képtelenek időben (mondjuk 2 nap múlva) reagálni, miközben előtte meg sírtak, hogy irántuk senki nem érdeklődik, de amikor ott a lehetőség, akkor nem élnek vele. Én hiába mondanám azt, hogy a 2-3. levélben már simán kérek fb-ot, képet, skype-ot, akármit, aztán onnan már egy-két chatelés után rá lehet kérdezni, hogy akar-e találkozni, ha esélyt sem adnak arra, hogy gyorsabban haladhassunk, és ne múljon el az esetleges érdeklődésük. Hiszen 1,5-2 hét alatt az ilyesmit simán le lehetne zongorázni, ehelyett napokat kell arra is várni, hogy esetleg hajlandóak-e visszaírni (bár sokszor határozottan pozitív választ kaptam arra, hogy szeretném őket jobban megismerni), ilyen esetben meg rögtön letámadásnak veszik, ha tovább akarok lépni a személyesebb beszélgetés irányába. Szóval: hogyan lehet kikerülni ebből a csapdahelyzetből? És egyáltalán az ilyen nők miért siránkoznak, hogy nincs szerencséjük a férfiakkal, senkit nem érdekelnek, ha még nem is biztosítanak lehetőséget arra, hogy az irántuk érdeklődő fel is tudjon mutatni valamit?

2017. jan. 5. 19:24
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
0%
1-2 hét minek?rám 1-nő irt 7 év alatt demár a 3 adik beszélgetés ergó 3 nap után találkozni akart
2017. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdekled őket.
2017. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
54%

Messze leszar aki így viselkedik.


Persze ez nem is csoda...


Add fel elvtárs.

2017. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
#1: Én csak olyanba botlottam itt bele, hogy rám írt, hogy szeretne velem beszélgetni, válaszoltam neki, kérdeztem pár dolgot normális hangnemben, aztán többé semmi. Nem igazán értem az ilyet, akkor minek ír rám, hogy beszélgessünk.
2017. jan. 5. 19:33
 5/47 anonim ***** válasza:

nemtudom kérdező,én társkeresőröl beszélek,ott történt az

eset

2017. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
#2: De senkit? Mert rendszeres, hogy vagy nekem kellene őket szórakoztatnom, vagy már a második üzenetre is napokat várok (vagy meg se jön), ennyiből meg le se lehet szűrni, hogy engem érdekel-e a másik vagy nem, hiszen egyetlen üzenetben nem is sok mindenről lehet beszélni. Másrészt meg azt nehezen hiszem el, hogy senkit nem érdekelnék, vagy mindig mindent én rontanék el, plusz ha én olyan nő lennék, aki - mint itt állítólag oly sokan - magányos, a kutyának sem kell, és nincs semmilyen társas élete, akkor kapnék az alkalmon, és érdeklődnék, beszélgetnék, nem az, hogy hát majd esetleg jó pár nap múlva visszaírok.
2017. jan. 5. 19:37
 7/47 anonim ***** válasza:
14%
Jobban kell kinézni.
2017. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
28%

kérdező,amikor neked azt irja egy nő hogy nemkell senkinek,

azalatt azt érti hogy jóképű férfinak nemkell,meg olyannak amit ő elképzel és amihez vagy 20 féle kikötése van

2017. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
67%
Jól összefoglaltad a netes társkeresőkön tapasztalható helyzetet. Hogyan lehet gyorsítani? Leginkább talán egy másik fejjel, vagy vonzóbb fizikai paraméterekkel, esetleg nagyon meggyőző dumával.
2017. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
39%
Ha ők írtak rád, akkor csalóka a külsőd. Gyorsan rájönnek, hogy hibát követtek el, mivel baromi unalmas vagy, úgyhogy tovább állnak.
2017. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!