Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki definiálná nekem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki definiálná nekem az "átlagos lány" fogalmát? :D

Figyelt kérdés

Minden kérdésben ezt olvasom, hogy "átlagos lánnyal hogy tudnék ismerkedni"? és társaik, ugye. Mégis mit gondoltok? Szerintetek az ún. átlagos lányoknak biztos hogy egy vérbeli lúzer fog kelleni? Mert aki így ledegradál bizonyos nőket azzal a jelzővel, hogy "átlagos", szerintem meglehetősen eltorzult sztereotípiák alapján gondolkodik a nőkről. És ha én azt mondom hogy pl. Palvin Barbi is átlagos? Akkor most mi van? :D


22/F


2018. júl. 16. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem fordulok meg utána, de nem is hányom el magam tőle.... persze így is van pasija
2018. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Hát, ha azt nézzük, hogy hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon, akkor az átlag a kb 10-15 kg plusszal rendelkező személyek csoportja.


Öltözködésileg, meg szerintem az az átlagos, aki a pl. h&m, zara, c&a..stb. tömeggyártásos cuccokat viseli és a stílusa ugyanolyan, mint 100 másik embernek. Pl. bokavillantás, ecsethaj..stb. Ez már nem divat, hisz a legtöbben ezt viselik, tehát már ezt nevezhetjük átlagosnak.

2018. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 October15 ***** válasza:
86%

Ugye tudod, hogy nem fognak random csajok rád írni azért mert most "jól meglettek védve"? :D


Az átlagos szó azt jelenti, hogy fogsz egy halmazt, megvizsgálod az összes / reprezentatív részét és abból levonsz egy középértéket.


Ennek mégis melyik része degradáló? Értem én, hogy 2018 van és sírni kell azon, hogy jaj minden ember rohadt egyedi és hópehely meg anyám kínja de az a helyzet, hogy nem. :D Ha így lenne nem létezne a neurológia, pszichológia, pszichiátria mert nem lennének törvényszerűségek.



26F

2018. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Várgyá... az átlagos mióta lett degradáló? S honnan került elő az, hogy eltorzult sztereotípia? Értem én, hogy menőnek lehet tűnni bonyolult szavak használatától, de csak akkor használd őket, ha valami értelmeset mondasz velük.

2018. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menjünk sorban. A szépség ugye alapvetően relatív dolog, hiszen emberenként változik, hogy ki mit lát szépnek. Valaki a formás idomokat szereti, a telt melleket, a nagy feneket. Valaki a vékony, kismellű lányokra bukik és van, aki a szélsőségesen elhízottban látja az ideált. Ugyanez igaz a nők esetében, hisz van, aki a vékony, magas férfiakat szereti, más a szálkás, kipendített srácokra nedvesedik és van, aki meg nagy mackóhoz szeret odabújni.


A személyes megközelítés felett van a társadalom véleménye, az, amit a köz szépnek ítél. Ez koronként változik, és nincs olyan, hogy minden korban egyformán ítélne meg a közvélemény a szépséget.


Tehát amikor valaki átlagos-ról beszél, akkor lényegében az általános közvélekedés szerint értelmezhető átlagost ért alatta, hiszen az ember a társait nem egyformán ítéli meg. Éppen ezért lehet, hogy ha valakire rámondják, hogy átlagos, akkor egy másik ember leül a földre, hisz nem hiszi el, hogy egy ilyen gyönyörű és vonzó embert átlagosnak titulálnak. Éppen ezért nem jelenthető ki, hogy az "átlagos" egy degradáló jelző lenne (csak egy apró megjegyzés: nincs olyan, hogy "ledegradál", mert az eredeti szó (degradál) már önmagában leértékelést jelent (de - fosztóképző, gradus - fok => lefokozás, leértékelés), ez azt jelenti, hogy a közvélemény értékelésében középértéken áll. De ez nem azt jelenti, hogy mindenki egyformán ugyanúgy látja azt az embert.

2018. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor valaki belinkelt ide egy videót a Magyarország Szépe választásról. Na, itt a fiúkák szerint azok tök átlagos lányok voltak. Tehát 175-185 cm magasság, karcsú, formás alak, szép, hosszú haj, szép arc, tökéletes fogsor.
2018. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os arról kéne leszokni hogy ugyanaz a csapat sminkelje meg készítse mindnek a frizuráját...mert kb ugyanúgy néznek így ki
2018. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
scarlett johansson :D
2018. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!