Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az Tinderen, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az Tinderen, hogy a nők extrém válgatósak, és a férfiak top 20%-ának van csak reális esélye a többségüknél?

Figyelt kérdés

[link]


Esetleg ez egy általános, Tindert meghaladó dolog lenne, hogy a nők sokkal válogatósabbak a kinézet terén, mint a férfiak?


2018. júl. 17. 09:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez hülyeség. Én nem vagyok macsóhímzés, de egykét hónap alatt több, mint 250 matchem lett. Szerintem a titok az az, hogy normális és igényes képeket töltsetek fel, és a "kevesebb" az sokszor "több". Tehát legyen feltöltve EGY darab kép szöveg nélkül, de az olyan legyen hogy besz.rsz.

Ne alulról fotózott dupla tokás, rossz minőségű telefonnal készült, stb..

2018. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Én azt tapasztalom (tinderen kívül, nem használom), hogy a férfiak válogatósabbak. Vagy legalábbis jó nőket fognak ki :)

Egyébként, szerintem azért lehet ez, mert a legtöbben ilyen alkalmazásokon nem párt keresnek, hanem szexet. És ha már odaadják magukat, akkor minél "jobb" faszival akarják.

Ismétlem, ez csak vélemény.

2018. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 próbálokkedveslenni ***** válasza:
76%
"az idézett kutatást a szerző kis mintán végezte el, amely ráadásul több torzítást is tartalmazhat. Az eredményeket ezért nem kinyilatkoztatott igazságnak, hanem hasznos, további kutatásokra ösztönző hipotézisnek érdemes tekinteni. Az eredmények ugyanakkor összhangban állnak a New York Times cikkével, amely szerint az átlagos női felhasználók az alkalmazásban eléjük kerülő férfiak 14 százalékát kedvelik. "
2018. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 próbálokkedveslenni ***** válasza:
63%

#2-esnek jár a sör. A tinder nem társkereső, hanem szexpartner kereső. Ennek indult és még mindig az. Attól, hogy sokan máshogy akarják használni...nem fog megváltozni.


Érzelemmentesen szexelni pedig minél jobb kinézetűvel akar mindenki, hisz ott semmit nem számít, hogy esetleg segg buta-e a nő.

2018. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem feltétlen szexpartner kereső én nem azt kerestem. És megtaláltam rajta a párom már több mint egy éve :)


24n

2018. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azon az oldalon egy rakás kamu felhasználó van, illetve az eredeti felhasználók egy része is photoshoppolt képeket nyom fel magáról, aztán jönnek az egónövelésből regisztrálók, a férfiak akik nőnek adják ki magukat és fordítva és így tovább és így tovább. Összességében elmondható tehát, hogy a Tindernek nincs sok köze a valósághoz, így a cikken is teljesen értelmetlen rágódni. Ennyi erővel egy népmeséről is beszélhetnénk.
2018. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Nem csak tinderen. Ott végezték a mérést, de mindenhol igaz ez. Többinek is van esélye, HA már rájuk fanyalodtak.
2018. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted a férfiak nem válogatósak? Gondolod egy vékony, formás, széparcú lányra nem 50x annyian nyomulnak, mint egy csúnyácskára? Persze mindig csak másban kell keresni a szálkát.
2018. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, olvasd már el a cikket. Nem az a baj, hogy a jobban kinézőek több embernek tetszenek, ez természetes. Amit mondok, az az, hogy a nők nagy többségének a férfiak 20%-a jön csak be.
2018. júl. 17. 09:44
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

#8 dehogynem válogatósak, csak sokkal kevésbé mint a nők.

Átlagnőért már epekedik egy átlagférfi. Egy átlagnő viszont csak a legjobb pasikért. Lejjebb csak azért ad, mert rájön, mashogy nehéz lesz, kompromisszum.

2018. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!