Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a lúzer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a lúzer pasik hogy nekik alanyi jogon jár egy jó nő?

Figyelt kérdés
Azért megy itt a nyavalygás a "vágy elleni szerekkel" meg a tudomisén mikkel, mert a partner keresés az egyetlen dolog amiben magára van utalva mindenki. Férfiak és nők egyaránt. Ott látszik meg hogy el tudsz-e érni valamit ÖNÁLLÓAN. Tegyük félre itt most azt hogy valakinek nettó 300 a fizetése meg ilyen diploma, olyan diploma, még sincs nő. Hát igen. Ez a nehéz kategória, amit senki nem akarna akadályként kezelni, pedig sokszor nehezebb mint egy államvizsga :) És szer pont ez a jó benne. Mert aki eleve el van szállva magától, az ezen a területen kudarcokat vall. Hoppá :) Azért kérdezem én, hogy mit vártok? Egyértelműen mindenki a számára legjobbat akarja. Sokan már kötelezni akarják a nőket a szexre hogy ne legyen ennyi pancser szűz férfi. Hagyjuk már... Mindenkinek saját magán múlik. Itt dől el, hogy ki mennyire élet képes.
2018. júl. 17. 13:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Miért hiszik azt az aranyásók hogy csak elég ha szétdobják a lábukat,és már jár nekik a luxusélet?
2018. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Ritkán látni ennyire semmirekellő irományt. Annyi hülyeséget leírtál egy kupacban, hogy hirtelen nem is tudom, mihez szóljak hozzá. Bár néhány dologban igazad van, pl. hogy senkinek nem jár alanyi jogon nő, és senkit nem lehet szexre kötelezni, ebben egyetértek.

A lúzer pasik viszont általában nem hiszik azt, h nekik jár nő, sőt pont az ellenkezőjét hiszik, hogy nekik soha nem lesz nőjük, ezért végtelenül önbizalom hiányosak és nem is mernek kezdeményezni. Aki elvan szállva magától nem vall kudarcot, mert legalább van önbizalma, lehet hogy az ilyen pali is lúzer(csak más szempontból), de nőt azért az ilyenek szoktak találni.

A legnagyobb baromság azonban az, hogy te a párkeresési sikert valami életképességgel, önállósággal azonosítod, mintha ez lenne a legnagyobb kihívás az életben. Rengeteg olyan embert ismerek, akiknek van boldog párkapcsolatuk, de ettől még egyetlen önálló gondolatuk sincsen és gyakorlatilag mindent valaki más intéz el helyettük. Az önállóságnak semmi köze a párkereséshez. A valódi önálló ember az, akinek saját gondolatai vannak, képes eltartani magát, független életet élni, nem szorul rá mások támogatására, nincs szüksége folyamatos megerősítésre...de ettől még egyáltalán nem biztos, hogy sikeres lesz a társkeresésben, ezek egymástól teljesen független dolgok. Az életben egyébként rengeteg párkapcsolattól független dolog van, ami komoly akadályt jelenthet és nagyon erős személyiségre van szükség a megoldáshoz. Nagyon fiatal, gyerekes és/vagy nagyon naiv az, aki azt hiszi, csak a párkeresés lehet kihívás.

2018. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Elég zavaros az írásod, össze vissza hadoválsz minden félét.


"Tegyük félre itt most azt hogy valakinek nettó 300 a fizetése meg ilyen diploma, olyan diploma, még sincs nő"

A probléma ott kezdődik, hogy ezt nem teheted félre, mert az anyagiaknak elég nagy szerepe van a párkapcsolatokban, szóval itt már buktad is a kérdést.


"Mert aki eleve el van szállva magától, az ezen a területen kudarcokat vall."

Mégis miért vall kudarcot? Logikátlan a kijelentésed és nem állja meg a helyét. Általában akik el vannak szállva maguktól, azok nem lúzerek, szóval megint értelmetlen a kérdésed.


"Sokan már kötelezni akarják a nőket a szexre hogy ne legyen ennyi pancser szűz férfi."

Ezt mégis honnan veszed? Én ilyenről még nem hallottam, nem hiszem, hogy így lenne.


"Mindenkinek saját magán múlik. Itt dől el, hogy ki mennyire élet képes."

Egyáltalán nem itt dől el, hogy ki mennyire életképes, ugyanis a pártalálás szerencsén is múlik, amibe neked nincsen beleszólásod.

2018. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Mo úgy általában az irigyek paradicsoma. Könnyebb sírni, mint tenni v mit érte h változtass. Ennyi.
2018. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Megvan a mai provokációkérdés, mehetsz biciklizni.
2018. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 peca1000 ***** válasza:
41%

A kèrdező valószínű, hogy elsősorban az incelekre céloz, és nem a sima lúzerekre.


90%-ban az ember saját maga okolható, ha nem talál párt.


Ha képes lenne változni a siker érdekében, akkor célba ér és nem lesz magányos.


Saját magam is okleveles lúzer voltam, tudom miről beszélek.

2018. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

Mert a mai magyar pasik borzalmas torzulásban vannak.

Semmi életképesség,semmi ambíció,cél.

Csak sírás rinya.

Konkrétan minden ami férfiatlan sajnos ez jellemző a mai férfitársaim 85%-ra.

Se edzeni,se tenni magáért,csak kifogásokat gyártani meg sírni na az megy.

De ez az egész életére jellemző,ezért nem lesz sikere semmiben,de szídja a főnökét is.


Borzalom,hatalmas soft skill fejlesztés,coach,pszichológus kellene,de szerinted,hány pasi fogja beismerni,hogy fejlődnie kell?


A magyarok taníthatósági indexe béka segge alatt,nem akarnsk fejlődni változni hanem el vannak a langyos f_sba.

Ezt a nők is mondják, tipikus ,,magyar férfiak" szánalmasak és nem tudnak beindítani,meg lúzerül gondolkodnak,se karrier,elmennek semmit mondó kétforintot nem érő szakokra,konkrétan azt látom,a lányok komolyabb karriert építenek,addig sok férfitársam századmagával albérletezik meg nem fejlődik,szakmája kb. semmit se ér.


Nem mindenki de 85% ilyen,ezen ledöbbentem én is,nők panaszkodnak,hogy elképesztő,hogy kihalnak a FÉRFIak maradnak a semmik.

Nem én mondtam hanem nők akikkel dumálok erről.

Hiányzik a férfias férfi itthon.


Az a baj,hogy nőt várnak a semmire,de az életben is,hogy a kis melós fizuja minimum 500k legyen céges kocsival.

De nem bírják felfogni,hogy ahhoz,hogy megfelelően keressen ahhoz rengeteg továbbképzés,tanulás kell.

Lusták,irigyek,céltalanok,girnyók vagy dagadtak.

Ezek nem jó ajánlólevelek.

2018. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
#7-es: ez detto ugyanígy igaz a mai nőkre is, újat nem mondtál.
2018. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Én pont fordítva látom, a férfiaknak tökéletesen megfelel(nének) a hót átlagos nők, ezzel szemben szinte minden középszerű nő szerint valami überpasi járna neki, csak a selejtes felhozatal miatt nem jut neki (mintha ő különb lenne).
2018. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%

Az a baj nem teljesen.

Mert egyre többet látok nőket jobb verdában,külön lakásban élni,célokkal tervekkel,ők akarnak utazgatni menni jönni.

A férfitársaim meg,jóó az,hogy 30 pluszon vagy mamahotelezek vagy száz emberrel lakok egy lakásban és szobát bérlek 30 pluszon mondom.

Ezzel szmebn már 20-n éves nőket látok külön lakást bérelni vagy sajátban akár,egyre többet.

Plusz megélegszenek ami jutott melóval nem képzik magukat,jó minden,cigi,sör és ennyi,utazgatni sem.

Több céltudatos nőt látok itthon,sokkal.

Hiányzik a férfitársaimból az a hajtás az a terv,cél ami férfivá tenné,kifogás gyártás na az megy.

2018. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!