Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak is a forever...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak is a forever alone, luzer kategóriába tartoznak akiknek lehetne átlagos barátnőjük, de azért szinglik hosszabb ideje mert irreálisak az elvárásaik?

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen persze. Én is ilyen vagyok.
2018. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok mi a kérdés?
2018. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja, leesett oké :D Amúgy igen.
2018. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Általában azért, mert nem feltűnősködnek, nincs nagy hangjuk, kedvesek, megértőek. Tehát nem látszanak alfahímnek, de "csak barát"-nak aka érzelmi szemeteskukának, segítőnek jók.
2018. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én is szingli vagyok . 19 évesen még jl hogy. De ettől nem vagyok lúzer mert volt 2 barátnőm és nem irreális az elvárásaim. Te nem tudhatod hogy mondjuk több milliárd másik férfinak mi az álma és nyavalyálya.
2018. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ha nem képes felismerni a lehetőségeit és korlátait.
2018. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Hosszabb ideje egyedül vagyok, nincsenek irreális elvárásaim, loser sem vagyok, mivel már voltak barátnőim, igaz nem sok, de tartós kapcsolatok. Nekem a környezetemmel van gondom, a munkám során nem tudok megismerni nőt, mert férfiakkal dolgozom, a szabadidőmet jobbára egyedül vagy a jó barátommal töltöm, mert a baráti társaságunk széthullott pár éve költözések, munka, párkapcsolatok miatt. Bulizni nem szeretek, nem is járok, inkább sportolok: kocogás, bringa, túrázás, de ezek is többnyire magányos sportok. Szeretek egyedül élni, lenni, mert introvertált vagyok. De az is igaz, hogy már nagyon örülnék újra egy szerető partnernek, akivel otthonná varázsolhatjuk a fészkünket. Miért lennék forever alone? Nem vagyok se ronda, se igénytelen, se gáz ember. Csak nem jön a lehetőség, ami mwg igen, az kamu, át akarnak baxni, se nem hagyom.
2018. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Nézd, igen. Számomra valami tökéletes vagy semmilyen. És nem búslakodok, ha nincs tökéletes. Akkor nincs. De ha van, akkor megbecsülöm.
2018. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen: én lábfétises vagyo és sikertelen a fent megnevezett területen.
2018. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én az elmúlt időszakban aki csajokat társaságon keresztül megismertem, mindnek tetszettem. A gond az, hogy azokban a körökben, ahol mozgok, nincsenek nagyon olyan lányok, amilyet keresnék.
2018. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!