Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső oldalakon gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xyyz kérdése:

A társkereső oldalakon gáz jelen lenni?

Figyelt kérdés
Nos, valahogy számomra olyan gáz dolognak tűnik. Nem is tudom miért, de mégis. Tehát a 20 pluszos korosztály véleménye érdekelne, hogy szerintetek gáz dolog-e? Illetve ti tartózkodtok-e ilyen oldalakon?

2018. júl. 18. 02:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

Kicsit gáznak tartaná a baráti köröm bár ők elég sznob emberek ha ez jelent bármit is :D


Amúgy őszintén miért érdekeljen mások véleménye ha IRL nem tudod megtalálni a párod és társkeresőhöz kell folyamodnod.


Én ahogy látom a dolgot ez csak egy eszköz ami megkönnyíti a dolgod.


A probléma nem az eszközzel hanem azzal hogy sokan hogyan csinálják ezt az egész online társkeresés dolgot. Napiszinten szexkapcsolatot keresnek online ugyanazzal a béna sablonszöveggel, semmi energiabefektetéssel.


Én személyszerint nem élem ezt az egész online társkeresős dolgot, de még 14-15évesen jó volt arra, hogy tapasztalatot gyűjtsek :D


Szóval ne tartson vissza mások véleménye. Ha neked csak ez az egy módod van arra, hogy ismerkedj akkor miért ne élnél vele? Jobb mint a semmi.


Sok sikert a társkereséshez!

21F

2018. júl. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm, hogy leírtad a véleményed. ( Azért gáz szerintem, mert én azok közé tartozom, akik személyesen ismerkednek, ha ismerkednek.) Valahogy olyan "ba1f.sz" szerű szerintem. Nem? Várom a további véleményeket, az ilyen oldalakról!
2018. júl. 18. 02:46
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Arcos nyilvános fotóval én s vállalnám be. 28 évesen túl vagyok már egy váláson és emiatt is érzem cikinek ilyen oldalon mutatkozni. A baráti köröm leginkább melegekből áll, így őket különösebben nem érdekelné a dolog, inkább magam és a szüleim miatt érezném cikinek. 27/F
2018. júl. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Elég sok ember van fent társkeresőkön, olyanok is, akik személyesen is ismerkednek, nem csak neten. Ha ennyire gáz lenne, akkor nyilván nem lenne fent ennyi ember.
2018. júl. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a véleményeteket! Kíváncsi leszek, mi lesz a végeredmény. (A gáz - nem gáz kérdésben.)
2018. júl. 18. 03:23
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem gáz.
2018. júl. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Társkeresőn ismertem meg a párom, és most boldogabb vagyok vele mint azt valaha is reméltem.... ebben mi a ciki?
2018. júl. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Csak az látja, hogy fent vagy egy társkeresőn, aki maga is fent van. Így nem lehet gáz.
2018. júl. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Bátorság kell hozzá, hogy feltedd a képed. Vajon egy bátor embert miért neveznél gáznak, talán te gyáva vagy?


Amennyiben nem reklámozod, akkor azon ismerőseid fogják látni max, akik szintén rajta vannak. Szerinted kiröhögne érte, ha azzal magát is kiröhögné?


Ha lány ismerősöd cikiz érte, akkor értékeld őt mások előtt is érthetően, hogy nagyot nőtt a szemedben, amiért aktívan keresgél társkeresőn. Amennyiben nagy volt az arca letöri neki, de ha csak nyitásként cikizett, már nyert ügyed is van!


Fiú haverod cikiz érte, akkor pedig jöhet a pedig bejelöltem, hogy lányokat keresek, de látom nem volt mindenkinek egyértelmű! Itt rendszerint kiröhögik, te meg magasabb pozícióba kerülsz a társaságban, ha egyáltalán vannak olyan értelmi szinten, hogy felfogják a szavaid jelentését :)


Tehát ne félj, bátorság, kitartás és ne mások határozzák meg az életedet!

2018. júl. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 peca1000 ***** válasza:
91%

Az a gáz, ha valaki azon sír, hogy élőben nem megy a társkeresés, de ő neten nem fog keresni, mer há hogy néz az ki!


Ő ott?


A sok selejt, csak du....gni akaró ember mennek oda, ilyen helyen csak nem képzeled?


Pedig pont neki, és az időhiány, szórakozó helyre nem menő, kényelmesebb embereknek való hely.


Nem gáz a netes társkereső, pont hogy inkább nagyon, hatékony, modern, 21. századi.


Inkább az a gàz, aki magányos, és csak azért sem megy oda.


Az ilyen maradi, technikai és életrevalósági analfabétáknál nincsen gázabb ember.


És ez különösen a mai fiatalságra nézve szégyen, akik a netes korszak szülöttjei, és nem használják ki ezt a lehetőséget.

2018. júl. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!