Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyek ingyenes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek ingyenes társkereső oldalak, korlátlan számú levélküldési lehetőséggel?

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
elso talalkozas
2018. júl. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szívküldi
2018. júl. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

El kell, hogy szomorítsalak de a legtöbb még csak normálisnak nem nevezhető társkereső is fizetős. Valamiből fent kell tartani a szervereket és a béreket bár nyilván van reklámbevétel, de ez ugye nagyban az oldal látogatottságától függ. Gondolhatod, hogy akkor egy ingyenes társkeresőn milyen reklámok és milyen színvonal lehet.


Egyről egyébként tudok, amit itt ezen az oldalon láttam egy kérdésben: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Bárén továbbra sem tartom túl jó helynek ezt az oldalt ahogy azt az ott lévő válaszban is leírtam.

2018. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz oldal csak kevesen vannak..

valami sikersztorival meg hát csak oda kell csalni a népet.. de amúgy full ingyenes. Budapestiek előnyben, mert sok jó nő onnan van :D De arra készülj fel, hogy vannak ám elvárások, a 150 centis kis hobbit minimum 177 centis pasit akar meg ilyenek :D Eddig 3(!!!) olyan profillal találkoztam, ami rendesen ki volt töltve és a bemutatkozó szövegben sem csak annyi volt, hogy "ha szimpi vagyok írj".. egy próbát megér szerintem.

2018. júl. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A love.hu talán...annak annyi az előnye, hogy online is lehet csevegni. De megnéztem sok nő profilját, és ahhoz képest ahogy kinéznek, az elvárásaik túl nagyok a férfiakkal szemben.
2018. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Love.hu

Szerintem egesz jo oldal

A cseveges a legjobb benne :-)

Teny h minden oldal teli van kamu profillal es idiotakkal is

De ettol fuggetlenul ha van idod megeri fent lenni.


Nekem eddig (8ev) ket komolyabb pasi esett le.

Sajnos az egyik kulfoldre koltozott (csaladi ugy) a masik gyereket akart amit en mar nem akarok.

Most ismerkedek egy komolynak tuno ferfival remelem kialakul ami ek kell... :-)

2018. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!