Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet, ha a sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet, ha a sikertelen társkeresést egy kicsit szüneteltetem, és megpróbálom fejleszteni, egyedül jól érezni magamat, aztán majd jön, ha jönnie kell?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy elmennék egy karibi útra, elkezdenék kondizni, ősztől pedig új helyre, akár országba költöznék, vennék egy kocsit, ilyenek.

Eddig úgy voltam vele, hogy majd akkor kezdek el "élni", ha megint lesz társam, de már pár éve nincs.


2018. júl. 18. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én belevágnék, kitudja lehet pont azon az uton találod meg az igazit. Nem kell kényszerből keresni a társat h legyen vki. Nem kell függni a társtol. Lehet egyedül is létezni,lehetnek céljaink,örömforrás,sport siker bármi. Élj,amugy is a boldogság olyan mint a lepke ha kergeted tova száll de ha leülsz vársz leereszkedik rád.
2018. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te döntsd el, hogy neked mi a jó. De amúgy bírom azt, hogy a férfiak többsége 2 séma mentén gondolkodik: 1. Van nő 2. Nincs nő. Mert ugye ha lenne nő akkor az önmegvalósítás már lehetetlen, vagy mi? Például kocsit nem lehet venni akkor? Meg nem lehet elmenni a Karib-szigetekre? Nem igazán értem ezt a gondolkodást. De ha elég sikertelen vagy a nőknél akkor szíved joga szüneteltetni, lehet jobban is jársz vele.
2018. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jó ötlet Kérdező, érezd jól magad a bőrödben, és úgyis bevonzod majd akit kell.


1-es Válaszoló szép hasonlattal élt!

2018. júl. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyedül így lehet igazán boldognak lenni és így legalább később a párkapcsolatodban sem leszel egy kodependens kolonc.
2018. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Ha valamit nem kapsz meg, az azért van mert valami jobb vár rád."


Vagyis itt három hónapig tart a nyár, ott a trópusi paradicsomban meg egész évben. Itt ma is szürke keleti blokk van, míg ott vidáman görkoriznak és szörföznek a bikinis lányok és élvezik a kész demokráciát.

És még egy idézet:


"Élj úgy, hogy ha a végén lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végig nézned!"


Meg azért sem fontos itt maradnunk mert akkor is jól fog menni a korrupció ha nem vagyunk itt és nem termeljük az ellopható javakat. :))

2018. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Magától nem fog jönni hiába várod.
2018. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem jön. Mindenesetre én nem tudok érte többet tenni. Innentől jön az, hogy megpróbálom egyedül elérni a boldogságot.
2018. júl. 18. 18:51
 8/13 anonim ***** válasza:
De akkor ne is várd mert csak rosszabb lesz.
2018. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért cölibátust nem szeretnék fogadni ;)
2018. júl. 18. 19:08
 10/13 anonim ***** válasza:
mgtow, fogadd el magad, s a nőneműekre meg tegyél 1 lapáttal. Ne az alapján értékeld magad, ahogy ők látnak, nem számít. Rendelsz kilóra annyit amennyit akarsz, s kész, csak az ár változik. Ha pedig jön 1 tisztességes, akkor eldöntöd megéri-e azt a pár évet, amíg nem csap be, darál le vagy semmiz ki :)
2018. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!