Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet hogy végre ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet hogy végre ne legyek egyedül?

Figyelt kérdés

sajnos nem tudok egyetlen csajjal sem összejönni annyira bena vagyok csajozás terén. Régen egy mély gödörben voltam így azért nem volt most meg csak egyszerűen bena vagyok hozzá.

ha fel is keltem néhány lány érdeklődését azzal h bejövök nekik utána pattintanak mert egyszerűen szerintem unalmas vagyok és nem tudok annyira miről beszélni az illetőkkel.

Viszont van 2 lány aki nagyon nem jön be. Az egyiknek nagyon bejövök mert bevallotta, és szeret is velem lenni, szeretné is ha összejönnénk. Ő kicsit olyan r.bis.

A másik sem tetszik de vele jó barátok vagyunk neten szinte minden nap beszélünk és benne lenne ha összejönnénk. Ő nem r.bi.


szerintetek érdemes valamelyikkel összejönni? Sajnos már szükségem lenne valakire aki mellettem van, támogat, meg tudunk beszélni mindent, aki szeret stb.

22 vagyok



2013. dec. 28. 08:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
na meg már félek attól is h nem lesz kit elvenni pedig én szeretnék gyerekeket.
2013. dec. 28. 08:59
 2/13 anonim ***** válasza:
"Viszont van 2 lány aki nagyon nem jön be" ..akkor ne legyél együtt egyikkel sem ha nem tetszik,logikus..
2013. dec. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Végülis a 2. lánnyal megpróbálhatjátok, max ha nem jönnek be a dolgok akkor hagyod.
2013. dec. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szerintem annak rossz vége lesz, ha csak azért jössz össze valakivel, hogy ne legyél egyedül. Gondolj bele, neked se esne jól, ha csupán beérné veled egy lány, aztán ha jön egy jobb, ott hagyna.
2013. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem jön be de magamat ismerve ha ezt elszalasztom többé szinte 100 hogy nem adodik lehetőség h baratnom legyen.


Az elsővel mit csináljak?

2013. dec. 28. 09:21
 6/13 A kérdező kommentje:
nem hagynám ott mivel ha összejövök vele akkor már lenne bennem annyi gerincesség h ne dobjam. Amúgy meg az a veszély nem áll fenn h lenne jobb
2013. dec. 28. 09:23
 7/13 anonim ***** válasza:

Dehogyenm jöhet jobb. Ez úgy működik, hogy ha egyedülálló vagy, akkor senki rád sem néz. Ha viszont végre összejössz valakivel, akkor utána megnövekedik az érdeklődés.

Mindez miért? Mert most látszik rajtad, mennyire el vagy keseredve, stb. Ha kapcsolatban vagy, akkor meg a boldogság, kiegyensúlyozottság látszik rajtad. Ez pedig a legtöbb embernek szimpatikus.

Szóval akár szándékosan, akár tudat alatt, gyakorlatilag ugródeszkának használnád a lányt, akivel összejönnél. 22 évesen még azért elég korai azon keseregni, hogy "jaj kivel lesz gyerekem" :)

2013. dec. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ez akkor is önző dolog a részedről. Így nem lesz esélye neki olyan fiút találni, aki mindent szeret benne és te sem leszel boldog. De persze az is előfordulhat, hogy beleszeretsz és akkor már nem fog zavarni a külseje.
2013. dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A lehető legrosszabb ötlet! Ha szerinted is unalmas vagy, akkor inkább dolgozz azon, hogy ne legyél az.
2013. dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

velük amúgy el szoktam lenni szóval velük nem vagyok unalmas. Amúgy már dolgoztam rajta h ne legyek az.


Utolso elotti:

Nem lenne kihasználás mert nem jönne jobb akiért dobnám. amugy meg másoknak ha eddig nem voltam jó akkor elmehetnek a.... nem dobnám egyik lányt sem senkiért.

2013. dec. 28. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!