Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló, bpi, átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló, bpi, átlagos kinézetű, átlagos egszisztenciával rendelkező fiú vagyok és olyan emberek tanácsát kérném, akik tudnak nekem olyan dolgot írni, ami előrébb vinne az utamon, legyen az pozitív vagy akár negatív is?

Figyelt kérdés
Kinézet: Egy 29 éves fiú vagyok.180 cm magas,100 kg, sportos testalkat de nem szálkás, széles váll, van rajtam 5-6 kiló fölösleg. Arcra szerintem egy tízes skálán 6-7-es vagyok, szóval nem az a tipikus szép fiú, olyan kicsit oroszos kinézetű. Munka: Budapesten lakom egyedül, kulturált lakásban, jó környéken, budapesti viszonylatban is jól keresek, hasznos irodai munkát végzek. Autóm az nincs, mivel nem igazán használnám, csak ott állna, és fölösleges költségeket generálna. Jellem: Őszinte, megbízható, komprommisszumképes, segítőkész, néha engedékeny és többnyire konfliktuskerülő vok. Írásban jobban kifejezem magam, mint élőszóban, valahogy a kommunikáció és az érzelmek kifejezése nem az erősségem. (Nem lennék jó porszívó ügynök, sem pedig valami szektavezér. ) Negatív tapasztalataim: Mivel nem vagyok egy helyes fiú, az életemben legtöbbször fenntartásokkal kezeltek, néha ellenségesen, mint amikor a tv-ben a csúnyább férfiak mindig a gonoszak, mert őket könnyebb utálni, mint a vonzóakat. Próbáltam számomra vonzó, szép és kedves lányokkal kezdeni, de legtöbbször semmi nem lett belőle, miközben egy helyes fiú csak megjelent, szólt két szót vagy nem, és már fel is szedte a csajt, vagy a csaj szedte fel őt. Nekem meg jó esetben maradt a morzsa, mellyel párszor beértem, ami nem volt helyes sem magammal, sem a másik féllel szemben. Szerintem sok nő számára a magabiztosság a fontos. A férfi számára a jó kinézete és a pénze (ami a hatalom forrása) adja a magabiztosságát, azt az erőt amit a csajok karizmának, vagy bárminek is neveznek. A kinézetemen jobban nem változtathatok, a meggazdagodás legális módját nem találom, illegálist meg erkölcsi okokból nem keresek. Konkluzió: Adott egy fiú, akit „férfi” számba nem vesznek, mert se helyes, se nincs pénze, ezáltal önbizalma, magabiztossága sem. Így mi marad nekem? Morzsákkal nem akarom beérni, sem olyan lánnyal, aki nekem sem külsőleg sem belsőleg nem jön be. Örök magány? Reménytelen vágyakozás egy kedves, csinos nőre, aki viszont szeret, közös gyerekek, boldogságban, szereteben, bizalomban élni? Ez maga a földi pokol. Szerintetek mi lenne a kiút, a megoldás? Ti hogyan folytatnátok ilyen alapokkal?
2018. júl. 18. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért remélem voltál már nővel 29 éves létedre...
2018. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
29 évesen ne fiúzd már magad, az Isten szerelmére! Ez annyira creepy. Növessz tököt és lesz nőd! Gyámoltalan, határozatlan, bólogató János lehetsz. Budapesti viszonylatban is jól keresel, aztán meg azt írod, nincs pénzed. El kéne dönteni a dolgot! Vegyél egy kocsit, megengedheted magadnak, nem? Lesz csajod utána, hidd el.
2018. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

"Vegyél egy kocsit, megengedheted magadnak, nem? Lesz csajod utána, hidd el."


Röhej, mintha attól függene a dolog. :D Nekem van jelenleg három is, még sincs csajom. (igaz, ebből 2 veteránkorú) :D Nem sok nő kérdezte még meg tőlem, hogy milyen kocsim van.


Bocsi az offért! Béke!

2018. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

úristen, tényleg vannak férfiak, akik szerint egy nőt kocsival lehet "felszedni"?


meg ez, hogy "felszedni", mintha a nőnek nem lenne saját értékrendje és sajátos elvárása egy kapcsolattól. ha passzoltok, összejöttök, ha nem, nem. nincs ilyen, hogy "felszedni", "trükközni", "csajozós dumák", stb. :(


amilyen nőt pedig így kell "felszedni" az olyan színvonal is.


"Reménytelen vágyakozás egy kedves, csinos nőre"

azt mondtad, nem nézel ki jól, akkor miért várod el, hogy a barátnőd csinos legyen, főleg, ha látod, hogy nem jönnek össze a dolgok?


ha én rosszul néznék ki, eszembe se jutna elvárni, hogy egy jóképű pasit érdemlek, és milyen szegény vagyok, hogy az a jóképű pasi nem akar összejönni velem.


néha elcsodálkozom, mennyire túlbonyolítják az emberek a kapcsolatokat és milyen elferdült elvárásaik vannak.

2018. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szűz:-)


Volt már több barátnőm, több rövidebb-hosszabb ideig tartó kapcsolatom és több mint 150 egyéjszakás kalandom az elmúlt évek során, átlagos, azon aluli, és szép lányokkal egyaránt.

Viszont mostanában komoly kapcsolatot szeretnék, csinos barátnőt és mintha ezen elhatározás óta valahogy lúzerkedem...erről van szó...

2018. júl. 22. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Kamuzz otthon. 150 egyéjszakás...na tudod kit etess.
2018. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

150 az nem sok Budapesten. ha minden héten 2 alkalommal elmész szórakozóhelyre, és abból csak egyszer megy el veled a csaj, akkor az azt jelenti, hogy havonta 4 egyéjszakás lehet. 1 év alatt 48 db csaj.

Na most szerinted 10 év alatt az mennyi lehetne...480...De mivel voltak komolyak, és volt amikor hetente 4 szer és volt, amikor havonta 1szzersem voltam buliban, így miért ne lehetne 150? Nem kamuzás miatt írok az oldalra.


Amugy a netes ismerkedést, ahol akár minden nap találhatsz randipartnert, ha bírod szusszal,nem is hozom fel példának.Oo lazán akár fiú, akár csaj pár év alatt több száz is lehet ez a szám...


Ja és ez a szám a csajoknál sokkal magasabb is lehet, mert nekünk férfiaknak nyomulni kell, a csajokra meg 10-en nyomulnak egyszerre és csak választani kell...

2018. júl. 28. 18:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, nincs megfogalmazva, mi az utad. Mi a célod?

Mihez kérsz segítséget?

2018. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!