Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos miért egy negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos miért egy negatív jelző sokaknak?

Figyelt kérdés

Mármint, ha valaki átlagos lányra, átlagos testalkatra, miegymásra utal, azt többnyire úgy képzelik el, mintha az valami hiba, hiányosság lenne.

Lehet, én vagyok kritikus, de számomra női szemmel a nők 85%-a átlagos (ide értve magamat is), de ez nem egy negatív jelző szerintem.

Egy átlagos lány is lehet szép, meg lehet kevésbé szép.


Átlagos lány jellemzői:

Szimmetrikus arc, szép száj/szem vagy mindkettő, ápolt haj és bőr (lehet problémás is, ha törődik vele, már ápolt), ápolt fogak....

Pl számomra ők átlagos lányok:

[link]

[link]

[link]


Aki pedig nem átlagos, az különleges, gyönyörű, de azokból meg nagyon kevés van. Pl:

[link]

[link]

[link]

[link]


Szóval az átlagos lányok is lehetnek szépek, ez nem a csúnya szinonimája kéne legyen, mint itt sokan használják.

Csak épp az átlagos nem gyönyörű és nem különleges.


2017. nov. 16. 11:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Persze ez most csak az én véleményem/meglátásom, messze nem tény. A kérdés azért került kiírásra, mert mások véleménye is érdekel, érvek, ellenérvek.
2017. nov. 16. 11:40
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Hagyjál már, éhgyomorra trollkérdéseket kell olvasnom, "átlagosnak" titulált topcsajok fotóival...
2017. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1-es, nem értetted meg, látom.

Ponthogy arról van szó, az átlagos nem egyenlő a csúnyával, mint ahogy itt hazsnálják.

2017. nov. 16. 11:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az átlagos, te drága: [link]


Sokszor az átlagos és nem átlagos között a kóülönbség csak egy kis tuning és photoshop.

2017. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
a kérdező tipikus példája, a mai média által agy mosott társadalomnak.
2017. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

De az átlagos nem is a topmodellt meg a hibátlanra retusáltat jelenti, még ha te így is használod a kifejezést.

Amúgy az 1-es te magad voltál.

2017. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"átlagos csaj" = topmodell natúr sminkben.

Oké :D

2017. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

Akárki akármit mond, a szépség relatív.

Mindenkinek más a szép. Pl azok amiket linkeltél, nekem azok bottal se kategória.

Na?

2017. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez az átlagos akkor én ronda vagyok, meg a többi nő ismerőseim 99%a is...


Ne a retusált instragramn fotókat nézegesd, meg a magazinokat, hanem menj ki az utcára, vagy menj egy plázába, ha pesti vagy akkor akár a 4-6 villamosra is felszállhatsz. Utána írj ilyeneket...

2017. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Szép trollkodási kísérlet, de csak 100-as "iku" hányados alatt fognak bedőlni neki. Hát, párakat sikerült is megetetned.
2017. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!