Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, járnátok olyan lánnyal, aki 25 évesen nettó 1 milliót keresne, vagy frusztrálna titeket az egzisztenciális különbségek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 22:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Az h mennyit keres soha nem volt szempont.
2018. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
A fizetés sohasem volt szempont. Az már jobban érdekelne, hoyg miből szerez ennyi pénzt havonta. Legális, illegális....
2018. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
27%
Hat az nagyon szep. Gratulalok! 24f, nem birnam elviselni hosszu tavon, pedig en se keresek rosszul ( 400k netto ) lehet hogy csak a szekely verem teszi, de ugy ereznem hogy nem tudnam a csalad fentarto szerepet betolteni ha ilyen elofordulna.
2018. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
97%
#3: es miert kene a csaladfentarto szerepet betoltened? Az kozos feladat, illetve ki keres eppen jobban.
2018. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
7%
Ez hülyeség. Nem kereshet ennyit senki 25 évesen.
2018. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
Nekem, nem gond, ha neki sem az, hogy én a negyedét.
2018. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
50%
25 évesen én is ennyit keresem.. jókor voltam jó helyen. most meg a negyedét keresem.. :D
2018. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
96%

Beugratós a kérdés, nincs ott, hogy mennyi idő alatt keres 1 milliót.:D

De ha feltételezzük, hogy 1 hónap alatt, akkor a válaszom az, hogy nem járnék vele. Nem is azzal lenne bajom, hogy többet keres nálam, még csak azzal sem, hogy mennyivel. A baj ott kezdődne, hogy a pénz értéke nem ugyanannyi lenne kettőnknek. Más körülmények, más típusú baráti társaság, más életstílus..., ezek azok ami miatt szerintem nem működne a dolog.

2018. júl. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Simán 25f
2018. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Tanácsadó cégeknél simán lehet ennyit keresni, mint mondjuk a boston consulting, nem kell 20x megkérdezni privátban.

Ennyit keres továbbá egy pályakezdő pilóta, egy nyugati cégnek távmunkában dolgozó szoftverfejlesztő, esetleg egy szerencsésebb kisvállalkozó. 25 évesen az sem elképzelhetetlen, hogy valaki már menedzser egy multinál vagy ssc-nél.

Szóval van bőven lehetőség.

2018. júl. 18. 23:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!