Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akiknek számít a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiknek számít a férfi fizetése! Mekkora az a nettó fizetés ami alatt kiesik egy férfi a potenciális társjelöltek közül?

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 18:13
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
13%
Nettó 400 alatt szerintem nem lehet meg~lni.
2018. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
78%
A héten már felkerült többször ez a kérdés. Értelme nulla.
2018. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 próbálokkedveslenni ***** válasza:
51%
#1 - szóval havi nettó 800ból tudtok megélni? Mert gondolom te is keresel 400-at, hisz ha nincs párod, akkor egyedül éhenhalsz.
2018. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
50%
Akinek a ferfi fizetese szamit hat inkabb nem mondom mifele no!! Az en parom keresett nagyon sokat,volt ,h osszekellett kaparnunk a rezsire! De igy szeretem mint senki mast a foldon.Milyen fajta kapcsolat az ahol a penz szamit? Erdek!
2018. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
48%

300 netto a minimum, és nem mondtam sokat! Én is keresek ennyit,szóval elvárható ,hogy egy életképes férfi is elérje ezt . Ha az ember házat akar ,hitelt szeretne felvenni, jó kocsit, nyaralást, és gyerekeket szeretne nevelni nélkülözés nélkül , akkor ahhoz kell pénz,mert mosolyra nem adnak a boltban ennivalót.


Persze akinek elég a nagyszerelem az anyós mosókonyhájában nyomorogva, vagy fizetni akarja az albérletet ami teljes mértékben kidobott pénz és más gazdagodik belőle ,az elégedjen meg a havi 150-el.Én köszi ,de nem kérek belőle.

2018. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
28%
Ha az érdeket mellékesnek tekinted, akkor simán lehet, hogy nem lesz mit enni adnod a gyereknek vagy kabátot venni neki télen. Nekem igenis számít a férfi fizetése, és azzal együtt, hogy én keresek 300 nettót, a férfi is ez a szint alatt esik ki. Mondjuk, bár ránézésre nyilván nem tudom megmondani ki mennyit keres (300 ezernél ez ugye még nem igazán látványos, ez még bőven nem a Rolex-Armani-Bentley szentháromság - bár úgy lenne! :D ), a társaságomban, munkahelyemen körülbelül ez a szint, vagy efölötti szint van (csomó programozó van a társaságomban), azok a körök, amikben mozgok, nem a közalkalmazotti bértáblát vagy a munkás fizetéseket kapja, mindenki piaci alapú cégeknél dolgozik, keresett szakmában, szóval szerintem nem is igazán tudnék olyannal ismerkedni, aki ennyinél kevesebbet keres.
2018. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
60%

A 250 is még nyomornak számít? És még van néhány szám 150 és 300 közt.

S a későbbi előmenetel, fizetésemelés? Vagy ilyen bonyolultat ne is kérdezzek?

2018. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
68%

Párom kb 3millót keres évente, de csak négy hónapot dolgozik. (Tirol, 5csillagos szállodában kisegítő szakács)

Ezt csak nyolc hónapra kell elosztani (ott szállásra, kosztra nem kell költenie)

Plusz bevétele a kiadott lakásából van, nettó 70ezer/hó.

Ha lakbéren és rezsin felül van 60-70ezer az már bőven jó.

De borzasztó sok múlik a pénzkezelésen.

Exem fél milliót keresett, de képtelen volt megtakarítani: fizu után 2hét habzsidőzsi, új ruhák, elektronikai eszközök, aztán kövi fizuig a fogát szívta.

A legdurvább esete: csapágyas lett a mosógépe, pont mikor lejárt a garancia. Nem szerelőt hívott, hanem vett egy újat 180ezerért, úgy, hogy olyan tudású gépre nem is volt szüksége. Hónap végén 10ezerért megvettem tőle a régit, és 5ezerért megjavíttattam. Három éve heti ötször mosok vele.

2018. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
95%
azt értem, hogy valakinek számít a pénz. de az fura, hogy utána leírják, hogy ezt csak így lehet. ez gondolom az önvédelem rész. hogy ez nem az ő személyiségük, hanem ez így törvényszerű.
2018. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
0%

Belemehetünk a nüanszokba meg alkudozhatunk ,de felesleges. 300 netto ! Ha mondjuk teljesen kezdő valahol és felveszik például 250 nettora akkor várható ,hogy meglesz a 300 is hamar,de ez már szőrszálhasogatás.


Vagy ha keres bejelentve 150et de mellette seftel valamit, kiad üzlethelyiségeket és simán összejön neki a havi 500 is ,akkor nyilván nem számít mi van a bérpapíron,ahogy egy vállalkozónál sem számít ha minimálra van bejelentve, ha közben milliós üzleteket köt havonta.

2018. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!