Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar valaki komoly kapcsolatot akkor senki sem kell úgy igazán?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nem vagytok olyan élethelyzetbe, hogy komoly kapcsolatot alakítsatok ki, csak laza kalandokat kerestek. Viszont, ha jön egy olyan ember, akivel 100%-osan összepasszoltok (jól néz ki, jó vele lenni, jó a szex) akkor belemennétek a komoly kapcsolatba?
2018. júl. 20. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal.
2018. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen élethelyzetre gondolsz?


Személyszerint én sosem az élethelyzetem miatt döntöttem így, hanem a megfelelő partner hiánya okából. Nem tudok elképzelni olyan élethelyzetet, ami kizárja a párkapcsolatot. Ha ősszeköltözèsről vagy házasságról lenne szó, akkor meg teljesen érthető.

2018. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez általában így szokott lenni.


Sokan tagadják, hogy nekik nem kell, meg soha nem akarnak összeköltözni, ésatöbbi, de ha a megfelelő emberre talál rá akkor össze fognak jönni mindenre.

2018. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval. Én sose ismerkedtem társkeresési céllal, soha nem akartam kapcsolatot csak azért, hogy legyen, ahhoz túl jól érzem magam egyedül. Akkor jöttem össze valakivel, amikor valaki olyannal találkoztam, akivel minden fontos dolog szuperül működött. Nálam a társra való igény mindig az adott személyhez kötött, nem a párkapcsolat lehetőségéhez, ezért addig meg se jelenik nálam, amíg nem szeretek bele valakibe.
2018. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk olyan élethelyzetbe? Mi a fäsz, ez kamu. :D


Ha valaki szakításon van túl, vagy fingani sincs ideje a munkája miatt, a libidója a béka segge alatt van, ergo SEMMILYEN kapcsolatot nem akar. Komolyat sem.


Ha valaki azt monsja, nem akar komolyat, akkor két opció van:

-vagy alapjaiban el van cseszve az az ember, de akkor soha nem volt komoly kapcsolata és a szüleivel van valami gáz (mivel a szülő-gyerek kapcsolat mintájára alakul ki a párkapcsolati kötődési minta is)

-vagy pedig csak nem ismert még meg olyan embert, akiért érdemesnek látta volna "feladni" a boldog szingliséget.


Ha valaki olyan, hogy tényleg megfelel és tényleg akarom, akkor igenis képes megváltoztatni azt a párkapcsolatba lépésre irányuló érdektelenséget, amiben jelenleg is élek. És arra az emberre képes vagyok időt szakítani akkor is, ha teljesen zsúfoltak a napjaim.


Ha nem jön be vagy nem eléggé, akkor meg jön a generic "nem akarok komolyat" meg "nem érek rá most" meg társai duma.

2018. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!