Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok olyan szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok olyan szerencsétlen, hogy csak "nagydumás" pasikkal találkozok, de senki komoly. Allitolag jol is nezek ki es semmi baj velem. Mas is van igy?

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 14:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezt h érted?
2017. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát lehet a visszafogottabb srácok úgy gondolják, hogy kevesek hozzád, mármint hogy túl jól nézel ki hozzájuk képest. Te amúgy ilyen népszerűbb, társaság központú csajszi vagy, vagy inkább csendesebb, visszafogottabb? :) 23/f
2017. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok népszerű,sem semmi ilyesmi. Már rég kinőttem ezt a kort. 23eves vagyok en is es eddig csakis kizarolagosan hiba nelkul rossz emberekbe botlottam. Egy szerencsetlenseg vagyok. Minden fiutol azt hallom,hogy szep,okos es komoly vagyok. Akkor miert nem sikerul semmi? Nem is vagyok semmi masra ,csak "baratsagra" .
2017. jan. 31. 15:04
 4/20 anonim ***** válasza:

és Te is nyitsz feléjük,vagy csak azt várod,hogy majd odamenjenek csak úgy hozzád?

Ha nem tetszik ami most van,akkor vedd kezedbe a dolgokat,és menj oda olyanokhoz,akik szerinted nem ilyenek,és többet is el tudnál képzelni,ennyi...

2017. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
En is,ok is kezdemenyeznek.
2017. jan. 31. 15:11
 6/20 anonim ***** válasza:
Én meg épp ilyen csahra vágyom, mint te. De mivel csak itt gyk-n van nagy szám, így való életben észre sem vennél.:/
2017. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ezt miert gondolod?
2017. jan. 31. 15:15
 8/20 anonim ***** válasza:

Én meg pont azt látom, hogy minden lányt a nagydumás határozott pasik érdeklik.


Én nagyon érzelmes, visszafogott vagyok, nem is kellek senkinek :(

2017. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Sajnos en is igy latom. Altalaban mindenkinek ez jon be. Azok a fiuk is megbolondultak,akik nem is ilyen tipusuak. Meg akarnak felelni az elvarasoknak. Honapok ota csak ilyenekbe botlok. Senki sem vesz komolyan. Kirohognek,ha ertelmes programot hozok fel pl.szinhaz es lelepnek.
2017. jan. 31. 15:22
 10/20 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Nem tudom, h tőlem kérded-e, de válaszolom :)


Mert az általad említett nagydumás srácok mindig kitűnnek a tömegből. Így rájuk azonnal felfigyelsz, érdekesnek fogod őket találni. Aztán vagy tetszik amit látsz vagy nem.

Míg pl én kevésbé tűnök fel a tömegben, így észre sem veszel, nem hogy esetleg meg akarj ismerni...

Ne arra gondolj, hogy én csendes vagy visszahúzódó, vagy csúnya, vagy... vagyok. Egyszerűen csak kevésbé vagyok feltünő, azzal h nem vagyok ilyen az általad említett "nagydumás".

2017. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!