Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci csajok! Miért nem használ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci csajok! Miért nem használtok társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés
Vannak kifejezetten nektek szóló társkeresők, miért vagytok alig regisztrálva rajtuk?

2018. júl. 22. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

1. Múltkor volt fent kérdés, miért van annyi kövér, duci nő a társkeresőkön.


2. Sok duci, kövér nő nem szeretné véglegesen elismerni, hogy bizony túlsúlyos.

2018. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A netes felületen kimondottan hátrányban vagyunk ismerkedés terén. Azért.

Érdemes élőben, a személyiségünket is belekeverni a pakliba, így jobbak az esélyeim is egy normális férfira. (értsd: nem csak beéri velem, mert nincs jobb, nemcsak szexkapcsokat keres, fétishét éli ki rajtam... stb)

2018. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

A neten ismerkedni eleve nagyon lutri, de ha ezt duci nőként teszed még inkább. Nem egyszer belefutok olyanokba, akik fétissel rendelkeznek, csak a szex része érdekli, amúgy meg sosem vállalna fel. Van olyan is, hogy nem úgy jön át a személyiségem számukra, mint amilyen valójában vagyok, pedig nekünk ez a legnagyobb támaszunk.

Szóval bonyodalmakat szül.

2018. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert már évek óta van párom. ^^
2018. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bár férfi vagyok, de megpróbálok válaszolni: Kb. ugyanazért, amiért nem kimondottan jóképű és\vagy jó fizikumú férfiként mi sem regisztrálunk fel rá. Csak náluk annyi a különbség, hogy őket keresni fogják (lehet, hogy nem is kevesen), viszont ahogy a #3-as válaszoló írta, a legtöbben ugródeszkának, titkos szexpartnernek szeretnék csak őket és nem vállalnák fel a kapcsolatukat. Ez pedig megalázóbb lehet annál, hogy nincs pasija.
2018. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a ducibb lányokat keresném és sajnos tényleg nagyon kevés mostanában az ilyen alkatú lányok társkeresőn. Csak topmodell meg pózolós ribizlikkel van tele az egész.
2018. aug. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert duci lanykent csak szexre kellettem volna. Vagy volt egy jo hangulatu elso randi, de 4-8 honapra ra kerestek ujra.

Megalazo az egesz, ugyhogy kosz de nem.

2018. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Es amikor kozlom, hogy egy masik orszagban elek, akkor nem hiszik el es meg en vagyok a rossz.
2018. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!