Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok! Nektek bejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Nektek bejött valaha az a taktika, hogy arrogánsak és/vagy ellenségesek voltatok a társkereső adatlapotokon?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Azért arrogánsak és ellenségesek veled, mert nem nézel ki olyan jól, mint Johnny Depp, Brad Pitt és George Clooney együttvéve.
2018. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Általában azzal vagyok kicsit arrogásabb, akik nekem annyira nem jönnek be, de még beleesnek az “egy próbát megér” kategóriába. Tapasztalataim szerint minél arrongásabb vagyok, annál inkább odavannak értem. Szóval tudat alatt nagyon is bejön nekik ez a stílus, akivel meg figyelmes és kedveskedő vagyok, az pár nap után rámun.
2018. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor társkeresőztem, senkivel nem voltam arrogáns vagy ellenséges, még az idiótákkal es kötözködőkkel sem, maximum ignoráltam, ha az elbocsátó szép üzenet után is írogatott. Mi értelme lenne társat keresni negatív stílussal?!
2018. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 Nem velem azok, hanem mindenkivel, aki az adatlapjukat megnézni. Ezek után nyilván nem írok rájuk.
2018. júl. 18. 17:42
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Én is erre vagyok kíváncsi. :) De tény, hogy a nők bő 30%-nak ilyen a "bemutatkozása".
2018. júl. 18. 17:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok arrogáns senkivel sem. Mi értelme?
2018. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az bejött, hogy 90%-ban full retardált dolgokat írtam, persze nyilván nem komolyan. Erre nagyon sokan pozitívan reagáltak.
2018. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó...:DDD


Hát én anno nagyon kedves, udvarias bemutatkozást írtam, erre kaptam olyan mocskolódó, arrogáns üzeneteket férfiaktól, hogy csak néztem. Hogy biztosan álomvilágban élek, meg b..szódj meg kis naiv és hasonlók.

2018. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8-as: Én ezt randin kaptam meg, mikor rájöttek, hogy 10 perc kávézás után sem megyek fel hozzájuk. + ilyenkor jön az, hogy mennyire ciki vagy, és márpedig mindenki ezt csinálja. Hátha mégis annyira naív vagyok, hogy ráugrom a hancúrlécre.
2018. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!