Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van bármi értelme Pesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi értelme Pesten barátnőt keresnem?

Figyelt kérdés
Egyetemre megyek Pestre.De úgy értem,hogy az egyetem ugye csak 3 év.Összejönnék egy lánnyal ott az egyetemen vagy Pesten találnék valami lányt,akivel összejönnék.Ha lediplomázok,vége van az egyetemnek,visszakerülök ugyan ide ahol most vagyok,ebbe a lepusztult,vidéki kisvárosba.A csajt meg a büdös életben nem látnám soha többet.

2018. júl. 22. 21:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel ne egyél mert úgy is kisz*rod. Honnan tudnád ezt így megmondani, ha meg se próbálod?
2018. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Abban nem gondolkodtál esetleg, hogy Pesten maradsz egyetem után? Én is egyetem miatt költöztem Pestre és itt is maradtam, mert megtetszett, amúgy az egyetemisták elég nagy része vidékről való az egyetemeken.
2018. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne visszamenned a "lepusztult vidéki kisvárosba"?
2018. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha igy állsz hozzá maradj otthon nem kell egyetem se..
2018. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
És hogy maradjak Pesten?Miből vegyek lakást?Nincs nekem arra pénzen meg a pesti életre sincs.Nem vagyok oda a nagyvárosért sem,kertes házban akarok lakni
2018. júl. 22. 21:52
 6/27 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőségem Pesten maradni nincs pénzem lakást venni meg nem akarok albérletben lakni
2018. júl. 22. 21:53
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
Keress olyan lányt, aki szintén kertes házban akar lakni!
2018. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 próbálokkedveslenni ***** válasza:
96%
Nyugi. Ilyen negatív hozzáállással amúgy sem fogsz kelleni a kutyának sem. Tehát ne rágd magad a kérdésen.
2018. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
" nem akarok albérletben lakni" Én -azaz "mi"- 34 éves koromig albérletben laktam. Nem gyün minden rögtön.
2018. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
De a franc sem akar Pesten lakni.Minden sokkal drágább,mint vidéken.Itt 2500 ft volt a kondibérlet is,ott meg 15 000-től kezdődik.Meg minek laknék albérletben Pesten amikor itt a szülői ház vidéken?
2018. júl. 22. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!