Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme barátnőt keresni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme barátnőt keresni, ha nem működik rendesen és nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, 4 éve műtöttek hererákkal, áttét gyanúja is fennállt, amiatt a megnagyobbodott nyirokcsomókat is el kellett távolítani, az endoszkópos műtét során sérültek a rendes ejakulációért felelős idegek, azóta csak retrográd ejakulációm van, ami komolyan visszaveti a szexuális teljesítőképességem, nem élvezetes számomra már a szex, ilyenkor van értelme annak, hogy keressek rendes párkapcsolatra barátnőt ?


A szexet ugyan nem kívánom, viszont a női társaságot még mindig szeretem.


2015. júl. 25. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Aszexuális barátnő, mint lehetőség?
2015. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az aszexuális barátnő persze marha jó tanács _lenne_, de a valóságban a populáció nagyon kis része aszexuális annak ellenére, hogy mostanában egy két fórum alapján úgy tűnhet, mintha lassan mindenki az lenne... ez csak az aktuális buzzword, majd elmúlik...


ettől persze vannak aszexuális nők, de a kérdezőnek elég kevés az esélye, hogy találjon egyet.



a kérdésre a válasz pedig elég nehéz, mert mondhatom, hogy ha szeret a lány, akkor meg tudod oldani másként is, hogy kielégítsd (persze nem olyan nő való tényleg hozzád, aki számára borzasztó központi kérdés a szex, inkább olyan, akinek mérsékeltebb az étvágya), de a valóság az, hogy szerintem borzasztó nehéz lesz valakit találnod :(

2015. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyermekem lehetne, mert a műtét előtt spermabankban lett elhelyezve anyag, értelemszerűen "csak" mesterséges megtermékenyítéssel.
2015. júl. 25. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak aszexuálisak,keressél köztük!

Sok sikert kívánok!

2015. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ekkora marhaságot, h keressen aszexuális barátnőt! és ha van pl 20 ilyen, de számára nem vonzó,nincs közös téma, akkor mi van? Nem baj, lényeg, h aszexuális???

Kérdező! Hogy ne lenne értelme! Ha kialakul a szerelem, kötődés mind2 fél részéről, akkor ez a probléma teljesen áthidalható. Másképp is meg lehet oldani a szeretkezést, örömet szerezni nem csak behatolással, ejakulációval lehet! Mi van azokkal, akik baleset során gerincvelő sérülést szenvedtek, stb, stb? Élve ássák el magukat? Marhaság!

Privit akartam írni, de nem fárasztalak az én történetemmel, elég annyi, hogy LEHET csodálatos, tartalmas kapcsolat minden téren.

35/N (2 gyerekkel) ;)

2015. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bence_ ***** válasza:

Azt gondolom ha ezt elfogadod akkor lesz párod. Keresgélned kell pont úgy mint akinek a napi 3 az ideális.

Fel a fejjel, sok sikert! :)

2015. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mizu?
2021. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!