Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen tényleg alkalmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen tényleg alkalmit keresnek a nők is?

Figyelt kérdés
Most akartam felregisztrálni, de egy lány barátom elvette a kedvem, mert szerinte a nők is azért használják, hogy szexkapcsolatot keressenek vagy alkalmit. Köztük az ő barátnői is, akikből szintén nem nézném ki, hogy azért vannak fenn.
2018. júl. 23. 13:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%

Én is várom a válaszokat, mert folyton az a duma megy hogy ti nők a Tindert hosszútávú kapcsolat keresésére használjátok.


Most akkor mi az igazság??


Egyszer ez van, egyszer az, döntsétek már végre!!!

2018. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem túl meglepő módon ki ezért van fenn ki azért. Azért a nőismerőseim többsége tartós kapcsolatot keres Tinderen.
2018. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jaj istenem. Férfi vagyok. Ne írjatok több privátot...legalábbis férfiak ne! :D
2018. júl. 23. 13:54
 4/20 anonim ***** válasza:
A tobbseg tartosat keres.
2018. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Kérd már el azoknak a barátnőknek a számát, aztán híd fel. :D

32/f

2018. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

Ez a dolog úgy néz ki, hogy azzal a dumával mennek fel, hogy ők tartósat keresnek.

Aztán van egy kis rész, aki tényleg, de ez kb 100-ból 1.

Tinder:D

Az összes többi kefélni megy fel, vagy ha tényleg úgy van, fordulhat komolyra is, de egyébként szex.

Csak ugye ezt nem fogják felvállalni.

Mielőtt elkezdődne az okoskodás:

Csináltam kamu profilt, természetesen egy full macsó pasi képeivel.

Aztán ráírtam a nőismerőseimre, akik fent vannak.

Nagyon gyorsan kiderült, hogy nem ragaszkodnak annyira a komoly kapcsolathoz, benne vannak egy kis szexben is, ha úgy van.

2018. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Konkrétan 3 lányról van szó és az egyik kankós. 33,333333333% az esélyem arra, hogy azt hívjam fel, aki nemibeteg. Kösz, inkább nem! :D
2018. júl. 23. 14:03
 8/20 anonim ***** válasza:
20%
Eltakarodhatnának a komoly kapcsolatot kereső nők a tinderről, semmi keresnivalójuk ott!
2018. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mindenki más céllal van fent. Valaki csak alkalmit keres, más szexkapcsolatot, megint más kapcsolatot, vagy mondjuk szexet, de úgy van vele, hogy komolyra is fordulhat(szerintem ez a többség hozzáállása).
2018. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sokan igen, de nem mindenki. Egyik havercsaj meg haversrác tindernek koszonhetoen jottek ossze, mindketten komoly kapcsolat celjabol regeltek.
2018. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!