Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbi szöveg miért szüntet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi szöveg miért szüntette meg a tinder matcheimet?

Figyelt kérdés
Korábban szöveg nélkül, csak képekkel hetente átlagosan 3 matchem volt, ebből többség vissza se köszönt, ritka, hogy egy értelmes mondatot is kinyögött volna bármelyikük is, de ez most nem számít, a lényeg a matchek száma. Pér hete írtam szöveget is a profilomhoz mégpedig a következőt: “183cm. Egyszerű, letisztult, őszinte, régimódi ‘jófiú’. Szabadidőmben sportolok, bulizni járok, olvasok, konyhában kotyvasztok, haverokkal császkálok, kutyázok... Nem keresek semmi extrát, csak olyan tulajdonságokat, amik a legalapvetőbbek, mégis manapság a legritkábbak. Egy szelíd, értelmes, humoros, de ha kell komoly, kedves, jószívű, empatikus lányt keresek.” Amióta ezt kiírtam egyetlen matchem se volt. Ez miért matchblokkoló szöveg? Elsősorban női véleményeket várok.

2018. júl. 24. 08:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
szerintem az az egyik gond, hogy azt írod magadról, hogy jófiú
2018. júl. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Emiatt nem szeretem a társkeresőketxD azt hittem csak ott vannak ilyen béna társkeresős szövegek s tinderen nincs.
2018. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Írd ki inkább azt, hogy "Egy lekezelő, bunkó ősmacsó vagyok és alfahímek voltak a felmenőim is. Továbbá..most csak egy bmw-re tellik a fizetésemből, mert elvitte a pénzemet a rózsadombi házam felújítása" :D
2018. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Az általad felsorolt tulajdonságok miért lennének ritkák?-,- Én nem tapasztalom annak. Már ebből is azt érzem, hogy beképzelt, kritikus vagy.


Mindenesetre nekem jobban tetszik egy jópofa, frappáns, vicces szöveg, mintsem az ilyen, ahol valaki sorolja az elvárásait. Meg az sem bejövős, ha véleményt írsz magadról:D a véleményeket inkább bízd másokra.

Pl. Én sem írnám ki, hogy vicces, életvidám ember vagyok, inkább lesül a megnyílvánulásaimból, tehát értelmetlen külön ezt leírni a bemutatkozóba, elég bénán festene.

Az oké, ha leírod, hogy miket csinálsz szabadidődben, stb.


Amúgy láttam itt gyakorin egy másik pasit erre panaszkodni, hogy semmi match nincs. Nem nézett ki rosszul, de kiderült, hogy neki is ilyesmi szöveg volt kiírva a bemutatkozóba....

2018. júl. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

Ez most költői kérdés akar lenni?


régimódi, jófiú, egyszerű. ==>szerintem adja magát a probléma. nem baj, ha ilyen vagy, de legalább ne reklámozd, mert visszataszító így leírva. személyesen már nem biztos, hogy ugyanígy jön le és tényleg ilyen vagy, ilyennek tűnsz.


kotyvasztok, császkálok? wtf? Ismerem ezeket a szavakat, de ne használjuk már leírva.


Szelíd lány? Mi ő? Ő is kutya, akivel kutyázni fogsz?


Szóval inkább ne írj semmit. :D Bár ha amúgy sem írnak vissza, akkor mindegy, mert ha legalább ezzel a dumával lesz match-ed, lehet lesz esélyed. :D

2018. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is az a gond, hogy jófiúnak nevezed magad.

Amikor még ismerkedtem, engem nagyon taszított ez a szöveg, főleg akkor, ha az követte, hogy a világ romlott, mert bármelyik másik férfi megcsalna. Mindezt úgy, hogy ők teret sem hagytak nekem, és ha valamit nélkülük akartam csinálni, akkor jött, hogy ahogy gondolom, de úgyis boldogtalan leszek nélkülük, bla bla bla, mert ők a Föld egyetlen jófiúi. (Nyilván nem egyszerre ismerkedtem ezekkel a srácokkal.)


Szóval szerinted vedd ki a jófiú megnevezést, majd a lány, aki ismerkedik veled, eldönti, hogy valóban jófiú vagy-e, vagy amikor nyeregben érzed magad, a legnagyobb hajcsárrá válsz a világon. Sajnos sok férfi úgy van, hogy szingliként úgy érzi, hogy ő jófiú, de a kapcsolatban aztán úgy figyelmen kívül hagyja a nőt, és olyan szinten bizalmatlannak teszi másokkal szemben ("ők mind csak kihasználnak, mind csak megcsalnának"), hogy azt még kívülállóként is rossz nézni.

"Nem keresek semmi extrát, csak olyan tulajdonságokat, amik a legalapvetőbbek, mégis manapság a legritkábbak."

Én ezt a fajta szövegelést sem szeretem. Kissé az süt le az írásodból, hogy már alapdolgoktól felsőbbrendűnek érzed magad, és lányoknál egyenes ritkának gondolsz olyan tulajdonságokat, mint a kedvesség vagy az értelem. Ha valakivel érezteted, hogy lenézel valakit, ha nem szelíd vagy értelmes, akkor joggal gondolhat arra, hogy mit fogsz gondolni, ha egyszer ő megbotlik? A botlás alatt pedig olyan apróságokat mondok, hogy valamit rosszul tud, hülyeséget mond, vagy van egy rosszabb pillanata, amikor nem kedvesen szól vissza neked.

2018. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%

Miért számít a csajok véleménye? Te magad írtad, hogy egy épkézláb mondatot nem tudtak leírni tinderen (sem sehol), de azért elvárják a frappáns, vicces bemutatkozó szöveget meg első üzenetet (amit aztán jó eséllyel válaszra sem méltatnak).

Igazuk van azoknak akik azt írják pózolj kigyúrva egy BMW előtt, a többség erre izgul.

Itt meg általában úgy kell venni, hogy ami válasz nagyon fel pontozva az a szokásos hazugság, ami nagyon le az meg többnyire a valóság akik sokak szemét csípi mert magára ismer.

2018. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

183cm.->??? Ez valami erény? Vagy nem tudom, hogy miért kell ezt így kihangsúlyozni...

Egyszerű, letisztult, őszinte, régimódi ‘jófiú’-> Az igazi "jófiúk" nem mondják, hanem mutatják, hogy ők mennyire jók! Alapvetően nincs ezzel baj, hogy Te jó vagy, sőt! És azt is meg tudom érteni, hogy mivel ez egy online tér, ahol elsőre nem tudod megmutatni, hogy Te jófiú vagy, ezért inkább mondod. Csakhogy a tettek sokkal többet mondanak a szavaknál. Vicces vagy? Mondj egy történetet, ami miatt nevetek. Kedves vagy? Segítsd fel az öreg nénit a székről. Udvarias vagy? Add át a helyet a terhes anyukának a buszon!

Az a gond, hogy akik ezeket a "jófiús" dumákat puffogtatják, azok általában csak hangoztatni szeretik, de ebből nem mutatkozik meg semmi.

Egy szelíd, értelmes, humoros, de ha kell komoly, kedves, jószívű, empatikus lányt keresek.->és minden pasi ezt mondja, csak ezzel az a gond, hogy azok, akik ezt mondják, nem így gondolják. De amúgy jól hangzik. Szelíd vagyok, értelmes, humoros, komoly, kedves, jószívű, empatikus, de... Ezek szoktak a szakítós szövegek első szavai lenni... mert rájönnek, hogy még egyéb kritériumok is vannak... túl távol lakom, én már családot tervezek, olyan nőt keresnek, nem is tudják valójában mit akarnak, mert egy ilyen nőt keresnek, de most, hogy megkapták, már nem kell... Szóval: Igenis tudd, hogy mit/kit akarsz!

2018. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
Lehet hogy valóban ilyen vagy, de a lányoknak soha ne az igazságot mondd, mert azzal nem mész semmire. A csajok legtöbbje ismerkedéskor egy álmot kerget (mint a férfiak a használt autó vásárláskor), és ezzel a szöveggel teljesen szétoszlatod az álmaikat, és lerántod őket a nyers valóság talajára. Ennél jobb ha semmit sem írsz. Amúgy bármit is mondanak a lányok, hogy mennyire tetszik nekik egy frappáns szöveg, ez nem igaz. Nekik a nagy duma kell, le kell dumálni őket a lábukról. Vagy ha ez nem megy, akkor inkább ne mondj semmit. Az igazságra ugyanis nem kíváncsiak...
2018. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
9: Pont, hogy nem a duma az, ami érdekel minket, mert dumából Dunát lehetne rekeszteni! Tudod hány pasi mesélte el első randin nekem, hogy megcsalták/ilyenek ezek a nők/pedig ők jófiúk/senkinek sem kellenek/általában ha megtudják, hogy ők mennyire jófiúk, akkor elhúznak/nem értékelik őket/behelyettesíthető bármivel. Aztán jön a pofára esés, az, aki azt mondja, a nők eltűnnek a randi után, az a pasi az, aki sz@rik bele mindenbe, aki udvarias, az leül arra a székre, amit kihúzok magamnak, aki jófiú, azt elmeséli, hogy egyszer hazavitt egy lányt, de nem történt semmi, pedig cserébe várt volna valamit, és még lehet sorolni....
2018. júl. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!