Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság hogy a :szia, szimpatikusnak tünsz a képeid alapján, szivesen megismernélek nem jó szöveg?

Figyelt kérdés
arról én hol tehetek hogy a nők kapnak napi 100 ilyen levelet és már unalmas nekik?a nőknek se jobb a szövegük,csak nekik nem kell kezdeményezni,így nem derül ki
2018. febr. 22. 14:28
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
63%

"A nőknek se jobb a szövegek, csak nekik nem kell kezdeményezni, így nem derül ki" :D Haha, ez tetszett :)

Ha élőben is ilyen lazán vagy vicces, akkor mindegy milyen szöveggel nyomulsz, sokaknak bejössz majd.

2018. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem azzal van a baj, hogy sok hasonló üzenetet kapnak, hanem azzal, hogy neked az is elég teljesítmény a részéről, hogy jól néz ki, vagy esetleg már az is, hogy lyuk van a lábai között. Nem használok társkeresőt, de nekem sem igazán tetszik ez a szöveg. Egy prostinál pont elég teljesítmény, ha jól néz ki, de egy párkapcsolatban jó lenne, ha nagyobb részt nem a kinézetem, hanem a belső tulajdonságaim miatt választott volna engem az illető.
2018. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

második,fogyatékos vagy?szerinted ez hogy működik?elmagyarázom....

látsz egy lányt,bejön (külsőre)ráírsz,és utána megismered a "belsőjét"

hogy kéne kezdeni?szia leirod a belső tulajdonságaidat?

2018. febr. 22. 14:42
 4/45 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező hány éves vagy, 15? Ha igen, vagy kevesebb, akkor nem mondok semmit, majd tanulsz még.

De ha több, akkor nagyon gyerekesen, éretlenül gondolkodsz.

Miért akarsz megismerni valakit, akinek semmit nem tudsz a belsőjéről? Elárulod, mi értelme van valakire csak a külső alapján ráírni, hogy aztán 5 perc után kiderüljön, hogy valami nagy gáz van vele? Ha valakinek bejön a személyisége, tulajdonságai, jelleme, szimpatikus valami alapján, akkor szokás írni.

2018. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
29%
#2-es, jó, tegyük fel, hogy csak annak írok, akin "látom a "teljesítményt"" (bár ezt te nem tudod megítélni, lehet az havi 1 lány de lehet 40 is olyan akiben meglátom...). Mi van, ha annak a lánynak pont én nem jövök be, emiatt nem válaszol? Várok pár hónapot, megint találok egy lányt, aki "tökéletes", de neki megint nem tetszem... És ez mehet akár hosszú evekig is, aztán feladom, és elkönyvelem, hogy az online társkeresők sz@rok. És egyedül maradok...
2018. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
82%
#5 miért, nem jobb egyedül, mint egy szar emberrel?
2018. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
40%

Tudni illik, hogy a tarskeresok nem eppen a legmegfelelobb helyek az ismerkedesre. Annyira szembe megy az ismerkedessel, hogy epp ezert nem jon ossze. Sem a nok, sem pedig a ferfiak reszerol. Nagy a tultelitodseg, nincs benne semmi extra.

A csaj kap egy levelet, kb mint facen ket depresszios haver beszelgetese.

-mizu.

-semmi, ott?

-hat itt sem.

Szerintem azert alkalmatlanak a tarskeresok mert epp erre mennek, tarskeresesre. Annak idejen Csernus is csinalt egy tarskereso alkalmazast, de rajott, hogy elhetetlen. Szoval. Nagyon ritka az a kapcsolat ami tarskereson kottetik. Keruld szerintem.

2018. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
elsőnek megismerni aztán írni?nem fordítva?ha nem írsz rá beszélgetsz vele hogy ismernéd meg?
2018. febr. 22. 14:57
 9/45 anonim ***** válasza:
89%

Nem értettem sosem az ilyen elcsépelt dumát.

Ezek betanult szövegek, természetes, hogy a nők nem szeretik.

Nem arról kell beszélgetni, hogy szimpatikus, hiszen akkor nem álltál volna le vele, hanem az, hogy miért szimpatikus.

Az egyedi megszólítás, az önmagad adása a lényeg, és nem az "amit oda dobsz neki".

Most képzeld el, ha a szemed kék lenne (lehet az is), és a lányok többsége azzal kezdené, hogy de szép szemed van, milyen szimpatikusnak tűnsz... (aztán lehet rohad a fogad, vagy kő bunkó vagy... :D )

Szóval azért nem nyerő ez a megszólítás, mert az egyediség, és az intelligencia hiányzik belőle.

2018. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
le írom ezerszer.....a nőknek se jobb a szövegük,de az a férfiakat nem zavarja,összejönnek vele
2018. febr. 22. 15:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!