Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van értelme olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme olyan nővel komolyabban foglalkozni akinél nem tudom elérni, hogy - nem érdekből - hozzámszóljon?

Figyelt kérdés

Járok egy nyelvtanfolyamra, a csoprotban van egy csaj aki nagyon tetszik elég jól néz ki - talán túlságosan is... - olyan 10-ből hetesnek mondanám. Szoktunk néha beszélgetni és természetesen szimpatikus, gondoltam el kellene hívni valahova, vagy valamilyen módon konkrétan kezdeményezni.


A probléma csak az hogy olyan még nem volt, hogy ő magától hozzámszóljon és ne házi feladatot, vagy papírokat vagy valami mást kérjen amiből haszna van. Tehát visszafelé nemigen látszik az érdeklődés.


Mi a véleményetek, foglalkoznátok komolyabban a hölgyeménnyel?



#högyemény
2018. júl. 24. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáltál már beszélni vele?
2018. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2018. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova. Veszteni valód nincs.
2018. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér,nincs vesztenivalód. Hívd meg egy cukrászdába egy tésztára vagy fagyira.
2018. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1-es: igen többször beszéltünk már, de olyan hogy ő kezdeméynezzen "hobbiból" és nem érdekből beszélgetést olyan még nem volt:)
2018. júl. 24. 19:38
 6/12 A kérdező kommentje:
2.: Nem, nem ő az.
2018. júl. 24. 19:39
 7/12 anonim ***** válasza:

#6

Bocs, közben láttam, hogy azt is egy srác írta ki egy lányról, ezt benéztem. :D

Viszont ha rendszeresen téged szúr ki, hogy segítséget kérjen, az nem valószívű, hogy véletlen, csak valószínűleg őt is úgy nevelte az anyukája, hogy bármifajta kezdeményezés a férfi dolga. Úgyhogy grow some balls, és kérj tőle te is egy kis segítséget (természetesen a tanfolyammal kapcsolatban), vagy hívd le szünetben kávézni, vagy "véletlenül" legyen arra dolgod, amerre lakik, és kísérd el egy darabon. Legrosszabb esetben kapsz egy lepattintást, de még mindig jobb, mint ha meg se próbálod, mert akkor még töketlennek is fog tartani.

2018. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de mi az, hogy "elég jól néz ki, talán túlságosan is", és az egy 7-es? Az ilyen minimum 9-es.
2018. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én még kerülném is. nem vagy te papírbolt...
2018. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nekem suliban voltak ilyen "barátnőim". Csak addig voltam "haver", addig ültek mellém egy padba, amíg dolgozatot vagy órai feladatot kellett írni, vagy amíg egyszemélyes papírboltot, nasiboltot, üdítős boltot játszottam. Ahogy bezártam az ingyenbizniszt, mentek máshoz tarhálni. Ne foglalkozz vele. Ha nem te lennél ott, mást húzna le helyetted.
2018. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!