Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyhogy a lányok ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy a lányok ennyire nem éreznek ingerenciát társtalálásra?

Figyelt kérdés

Társkeresőn... kb. mindenki ilyen. Mindegyik azzal jön, hogy hébe-hóba felnéz oda.

Én ha valakinek a válaszára várok, kb. félóránként nézem a telefont. Ez a lányokban miért nincs meg?


2018. júl. 25. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Mert mind egytől egyig flegma es bekepzelt.
2018. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
r/niceguys
2018. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Elmondjam?

850 ember lájkolt

40 egyezés, tehát aki nekem is tetszett

Kb 10 emberrel levelezés

És ebből a 10ből egyetlen egy, akitől akarok is valamit.

A nők ugyanugy társat akarnak, ha már 1x ott vannak, csakepp nem te vagy az ő emberük.

2018. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha saját magatokat tök jól meg tudjátok magyarázni ösztönökkel, ezt miért nem?
2018. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy nem betegesen függnek rá és nem ott élik az életüket?
2018. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Én voltam fent társkeresőn,de nagyon elment a kedvem.Kitoltod a társ paramétereit és egész más koru pasik irkalnak.Nemelyik előre leszögezi neki van felesége csak más nőkkel is d..a , ja és pénzzel is tamogatna..?!A másik kategória aki idősebb nőre hajt.A harmadik típus aki csak szórakozik.A 4.meg keresi esetleg valóban a párját, csak az előző 3 típusú pasi már elvette a nő kedvet mindentől.
2018. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy mellette van élete, vagy valami..? :D
2018. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Csak addig várod fél óránként a válaszát, amíg érdekes. Aztán úgyis megunod és jöhet a következő.
2018. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
De vàgynak csak nem erre a fröcsögèsre mint az első,hanem keresik a fèrfit aki tudja mi kell a nőnek.
2018. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Fiú (25) ***** válasza:
18%
Járj el ku...zni én is hasonlócipőben jártam de ez segített nekem. már 3-4 éve csak ezt csinálom... anyagilag is jobban kijövök.. amugy 26 vok szoval no para... fel a fejjel. :)
2018. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!