Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyhogy a lányok ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy a lányok ennyire nem éreznek ingerenciát társtalálásra?

Figyelt kérdés

Társkeresőn... kb. mindenki ilyen. Mindegyik azzal jön, hogy hébe-hóba felnéz oda.

Én ha valakinek a válaszára várok, kb. félóránként nézem a telefont. Ez a lányokban miért nincs meg?


2018. júl. 25. 22:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez a fiúk hibája,akik válogatás nélkül mindenkit belajkolnak, mindenkire ráirnak, mindegy hogy ki az illető csak nő legyen...a hatalmas kínálat miatt viszont a nők joggal megtehetik, hogy válogatnak. Arról nem is beszélve, hogy ezen pasik sokuk csak szexet akar, trollkodik pl peniszkepekkel, vagy már az első üzenetükben a szex a téma... Sok lány pedig ezt hamar megunja, és már az nap törlik magukat... Így aztán a kereslet kínálat meginkabb a nők javára esik. A kevés nornalis férfi üzenete meg elvész a rengetegben a nők leveleiben.


Szóval azért nem írnak gyakran, és mutatnak közönyt mert tudják, hogy hatalmas az igény ott rájuk, és nagyon meg kell tudd őket fogni a leveleddel, hogy felfigyeljenek rád.


En ezt így gondolom férfiként. Szerintem tarskeresesőn nagyon nehéz férfiként barátnot találni. Én hónapokig tindereztem, néhány napig badooztam, de az egész nőies közöny, pl köszönés elmaradás stb csak idegességet hozott nekem. Mondjuk érdekes, mivel én mindkét barátnőmet interneten szereztem, olyan oldalakról, amelyeknek nem párkapcsolat keresés a feladatuk. Egyiket pont innen a gyikrol, pár nappal a tinder törlése után.

2018. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Ne aggódj, a pasik sem jobbak. Többségük akkor pörög csak rá jobban, ha van p_na a láthatáron, amúgy nem igyekszik társat találni.
2018. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
Mert a társkereső inkább csak arra jó egy nőnek, hogy az egész férfi nemtől elmenjen a kedve. (Mondhatnám, hogy köszönd meg a "kollégáknak".)
2018. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
92%

#2 vagyok én is elképedtem, mert amúgy az életben nem jellemző rám. De ebből a 850bol fele 50 éves fele 20 éves, én 30 vagyok. Ezek eleve kiestek mert se egy 45 évessel se egy 20 évessel nem igazán tudok mit kezdeni. A maradék korombeli jelentős része egyből a szexre tért, én viszont komolyat keresek.

Igazából 5% aki egyáltalán szóba jöhetett és akkor még nem beszéltem arról, hogy van egy egyéni szimpátia kérdés is. Tehát ha korombeli, ugyanúgy társat keres, jól is néz ki, attól még nem biztos, hogy ő a befuto, mert az is kell, hogy jót beszelgessunk.

2018. júl. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
talán mert nem egy férfi válasz-pittyegésétől teszik függővé a jó közérzetüket.
2018. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!