Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a rosszabb, ha eltitkol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb, ha eltitkolom a fizetésem vagy ha vállalom, hogy ennyit keresek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Jelenleg külföldön dolgozom és elég magas a fizetésem. Ez persze sokaknak érthetetlen probléma, nekem viszont meggyűlt már a bajom vele: ráment a volt kapcsolatom. A volt párom egyszerűen nem bírta ezt elviselni. Sosem hangoztattam, sosem dörgöltem az orra alá, egyetemista voltam, mikor megismertem, ő akkor már dolgozott. Aztán együtt maradtunk, kijöttünk ide az ő javaslatára, velem nagyot fordult a világ, ő pedig hazai viszonylatban hiába keresett többet, az enyémnek csak a felét hozta haza. Én persze minden nyomorult programot vele akartam csinálni, mindig mondtam neki, hogy ne aggódjon, fizetem én, ez így természetes, vagy ha volt valami gondja a kiadásokkal (pl. akart új kocsit), mondtam, hogy adok bele... Mindig ellökött. Aztán végül emiatt lett vége, hogy ő ezt nem bírja, hogy áll, mint egy szerencsétlen és "elviseli", ahogy segítem és hogy általam él nagy lábon és nem akar kihasználni. Kis túlzással az életemet odaadtam volna neki és mindenben azt akartam, hogy a partnerem legyen, de egyszerűen nem viselte el...


Most félek, ismerkedem egy férfivel, de nem tud rólam még sokat. Nem tudom, hogy valaha megmondjam-e neki ezt, vagy jobb lenne, ha visszafognám magam és semmit sem tudna erről az egészről. Ha hazudok, akkor az lesz a baj, ha meg nem, félek, hogy megint az fog történni, mint múltkor... Lehet mondani, hogy kezdjek kollégával vagy valami hasonló pozícióban dolgozóval, de nem így megy. Ha ő tetszik, vele értem meg magam, akkor nem kell nekem egy olyan sznob, mint amilyen az a kettő, akivel közös az irodánk. Nem tudom, mi lenne a jó lépés...


2018. júl. 28. 14:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10: Nincs kiért és nincs minek. Itt vannak a barátaim, családom meg nincs.
2018. júl. 28. 18:52
 12/14 anonim ***** válasza:
hozzám jöhetsz. engem nem zavr a fizetésed. az enyém úgyis több
2018. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hosszabb távon visszaüt a vagyoni különbség. Nekem mindig csóró nő jutott. Soha többé!
2018. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

mondjuk nem érezte magát férfinak melletted, mert te akartad "eltartani".


válaszolók, ti is gondolkodhatnátok..

2018. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!