Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam a férfi párjának?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a férfi párjának? Ez igaz szemétség ha eltitkolom elôtte? Nem rosszabb az hogy hazugsagban él egy ilyen k&csog pasi mellett? Vagy akkor leszek szemét, ka beárulom?

Figyelt kérdés
Van egy ferfi aki bejelolt engel facebookon,kesobb megtudtam hogy 7 eves kapcsolata van...azota mindig ir nekem en lassan ,van hogy nem is irok neki vissza de mindig talalkozni akar velem,meg mostanaban már végre látja hogy nem megy semmire es piszkossagokat ír. Mar irtam neki hogy hagyjon beken, es ma arra a pontra jutottam hogy letiltottam.

2017. jún. 25. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Ugysem hisz neked a nője,azt hiszi majd,hogy csak egy kis sz@rkavaró vagy...
2017. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak mondod,hanem bizonyitod is akkor hinne neked.Egyebkent vagy elmondod vagy csak siman koptadod a pasit.
2017. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felesége vagy barátnője? Gyereke van?
2017. jún. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. A legtöbb nő nem hiszi el, hogy az ő párja más nőket hajt, le sem lehet őket vakarni, vissza sem ír nekik az ember, de írogatnak. Kifogja magyarázni, hidd el van az a buta nő, akinek meg lehet magyarázni mindent, azt is ami az orra előtt van. Ne csinálj semmit, tiltsd és kész. Majd az idő elrendezni, úgy is bebukik előbb-utóbb.
2017. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg el kellene mondani,mindenképpen!!!

Gondoljatok bele,nektek milyen lenne,hogy a párotok ezt csinálja,ti biztok benne? Nem szeretnétek tudni?

Bűnösök közt cinkos aki néma!!!!

2017. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

A nők hiszékenyek. Ha elmondod, és nemhisz neked, Te vagy a szärkeverő. Ha nem mondod el lehet hogy megbukik előbb-utóbb. De neked nem kötelező vele kommunikálnod! A más kapcsolatába nem jó, szerencsés dolog beleszólni.

Ha mindenki, aki egy csóktól többet csalt az országban meghalna, mint kezdenének a kisgyerekek magukkal árván?

2018. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!