Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezhet ennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet ennél rosszabb kombináció egy pasinak? Ilyen tulajdonságok mellett is van esély barátnőre?

Figyelt kérdés

* 169 cm

* 50 kg

* 39-es láb

* 3.5 cm vastag pénisz

* mamahotel

* nulla fizetés (főiskolás vagyok)

* 26 évesen szűz

* beszédhiba

* nőies vonások (állkapocs, karok, kézfej stb.)


Létezik ennél rosszabb kombináció? Ilyen paraméterekkel egyáltalán milyen esélyeim vannak és milyen kaliberű barátnőre?



2018. ápr. 20. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Létezik, pl ha hiányzik az egyik kezed vagy lábad, vagy károsodott a tüdőd, a szíved, és még se születtél.

Becsüld meg, ami van.

2018. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%

Nekem jobb paramétereim vannak, már nem vagyok szűz, de összességében átnéznek rajtam a nűk. :)

De a legjobb megoldás, ha lexarod az egészet, mert semmi értelme erőlködni fölöslegesen. :)

Ha nűt akarsz, akkor fizess érte, ennyi. :D F

2018. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Naaaa.. Ha hiányoznának a lábai, előrébb lenne. Akkor már mondhatná, lehet csak 3.5 vastag a répa, viszont a földig ér :D

31/f

2018. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Létezik DIÁKMUNKA, úgyhogy nem kell a kifogás, húzz el dolgozni és ne élősködj a szüleiden ennyi idősen.

Nem sül le a bőr a képedről, hogy egy élősködő vagy?


Sportról hallottál már? Szedj fel izmokat!


Beszédhibán is lehet javítani! Láttad A király beszéde című filmet? Nézd meg és ne rinyálj!

2018. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rajtad is sok múlik...ezt ne feledd sosem.
2018. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39-es láb?! ÚÚÚÚristen, ásd el magad, egy nő sem járna olyan férfival, akinek PONT 39-es lába van!
2018. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Valaki bukik a vékony pasikra,pláne,ha nem is túl maszkulin mellé.


Milyen szintű a beszédhiba?Vittek anno a szüleid logopédushoz?


Nem tudsz elmenni suli mellett diákmelózni,hogy legalább egy kávé meghívás ne vágjon a földhöz?Vagy eddig miért nem tetted?


A 169 centivel semmi baj,sok 160 cm körüli csaj van,akinek ennyi különbség untig jó.


A mamahotel még enyhítő körülmény,hiszen nem diplomáztál le.Ha lehet tudni,milyen szakon vagy?

2018. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7: "Ha lehet tudni,milyen szakon vagy?"


Szociális munka BSc.

2018. ápr. 20. 16:47
 9/13 A kérdező kommentje:
Vagyis BA, bocs elírtam.
2018. ápr. 20. 16:49
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Ezek többsége a te döntésed.


* 169 cm - ezen nem tudsz változtatni. De ha képes leszel megbékélni vele, akkor nem lesz akkora probléma, mint képzeled. Szűkíti a lehetőségeket, de ennek ellenére mégis vanak lányok akik elfogadják. A kisebbségi komplexust viszont nem.


* 50 kg - ezen könnyen tudsz változtatni edzéssel és megfelelő táplálkozással. Pár hónap alatt is látványos fejlődést érhetnél el, ha akarnál. Az elején a leggyorsabb és leglátványosabb a fejlődés.


* 39-es láb - ezen sem tudsz valtoztatni, de kb senkit sem érdekel, csak téged.


* 3.5 cm vastag pénisz - ezen sem tudsz változtatni. Ezt nem tudom, hogy mekkora probléma a nőknek


* mamahotel - egyetem alatt teljesen önerőből megtudtam oldani az albérletet.


* nulla fizetés (főiskolás vagyok) - ugyanaz itt is: egyetem alatt fent tudtam tartani albérletet és még szórakozásra, stb is maradt.


* 26 évesen szűz - önsajnálat helyett fejleszd magad és csajozz


* beszédhiba - ezen lehet, hogy lehet javítani, de nem ismerem az okát. Szakember segíthet.


* nőies vonások (állkapocs, karok, kézfej stb.) - ezen is tudsz változtatni. Ha edzel, akkor erősebb, nagyobb leszel, a vonasaid is férfiasodni fognak. Hormonális változasok is be fognak indulni a szervezetedben.

Igen, nem csak a karod, de a kézfejed is nagyobb, férfiasabb lesz. Ha belekapaszkodsz a súlyokba. Ha nem hiszed el, akkor nézd meg egy olyan nő kezét, aki nagyobb súlyokat emel vagy mászik. Férfias, nagy erős keze van. A hormonális változások miatt az állkapcsid is férfiasabb lesz. Szükség esetén akár orvossal is konzultálhatsz, hogy hormont szeretnél szedni.


De feleslegesen pazaroltam rád az időm. Régóta írogatod már ki a kérdést, de semmit sem tettél. Fél év alatt már látványos különbség lenne.

De csak sajnáltatod magad. EZ a valódi oka annak, hogy nem tekintenek rád férfiként.

2018. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!