Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "A képeid alapján nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A képeid alapján nagyon szerénynek tűnsz. Szeretsz beszélgetni? " Hogy lehet ezzel indítani egy ismerkedést?

Figyelt kérdés
Tinderen ezt írta nekem egy pasi.
2018. júl. 29. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Jó az falura.
2018. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
A szerénység nem negatív tulajdonság. Próbált kedves lenni, de nálad ellenkezőleg hatott. Mit írtál erre neki?
2018. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Úgy lehet ezzel indítani, hogy ezeket a karaktereket nyomkodta le a telefon billentyűzetén. Válaszolj rá most ezen mit akadsz fenn? Lehet, hogy hülye, de lehet, hogy normális. Írj neki vissza aztán majd kideríted magad úgyis, nem itt kell ezt kérdezgetni. Én magam is írtam hülyeségeket csajoknak így elsőre :D De legaláb írj neki vissza. Nekem még sose írt vissza egyik matchem se :D Pedig csajoknak szokása kiírni, hogy ha már matchelünk írj is. Hát én mindig írok, de sose kapok vissza választ, még egy sima köszönésre se :D Szóval ismétlem, beszélgess vele legalább egy kicsit, ha utána is hülyéket ír, akkor max elköszönsz és szétváltok, ebből nem lehet eldönteni sokat még.
2018. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg visszahúzódó, félénknek tűnsz a képeiden.
2018. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Még mindig jobb indítás, mint a -teccő, d*gunk?-.
2018. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Fogadok, hogy te az életed során már x+1 pasinál kezdeményeztél. Ja, mégsem? Mindig elfelejtem, hogy a nők zöme még mindig a régimódiságot hangoztatja, ha ki akar bújni pl. a kezdeményezés felelőssége alól. Amúgy szerintem is eléggé sutára sikerült az indítás, viszont rohadt nehéz egy tök ismeretlen emberrel neten beszélgetést kezdeményezni, ha nincs olyan konkrét kérdés, ami kapcsán elkezdenek kommunikálni. Most mit írjon, azt, hogy "látom, hogy te is szereted a kutyákat, ez tök jó"? Bárcsak a nőknek is kötelezően meg kellene tapasztalniuk, hogy milyen nehéz neten úgy kezdeményezni, hogy még reagálni is lehessen rá.
2018. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

"»A képeid alapján nagyon szerénynek tűnsz.«

Megkérdezhetem, hogy ezzel egészen pontosan hová akarsz kilukadni?"


Ezt az üzenetet küldeném neki vissza.

2018. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
A halálom mikor valaki - férfi, nő, de ez főleg idősebb rokon szokás - elmondja, mit lát rajtam, mit gondol rólam. Semmi közöm hozzá.
2018. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem ismertek már félre nagyon internetes ismerkedésnél fiúk, pár fénykép alapján....

“nagyon introvertáltnak tűnsz, amiért kevés képed van fent” :DDD

valaki más: “hercegnős lány vagy?” Amiért egy hajráfos képem is volt...


Engem is idegesített. Nem értem hogy lehet pár (vagy 1....) fénykép alapján tulajdonságokkal felruházni.


N24

2018. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felejtős a srác. Ha te normális átlagos képeket töltöttél fel, amire mások nem mondanak ilyet, de neki azok nagyon szerénynek tűnnek, akkor képzeld el nála milyen a norma, és ő milyen lehet.
2020. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!