Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó ötlet írni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet írni egy olyan lánynak, akivel én szakítottam meg az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Valójában nem is igazán szakítottam meg vele, de akkoriban annyi rossz dolog történt, ami miatt nem voltam túl jó lelki állapotban. Ez múlt hónap elején volt. Azóta nem kerestem, viszont hiányzik, hogy szóljon hozzám egy jó szót. Még csak ismerkedtünk, de megbántam, hogy rossz hangulatom ellenére nem tartottam vele a kapcsolatot. Lenne értelme írni neki újra, megpróbálni bocsánatot kérni?
2018. júl. 21. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Ha eddig ő nem keresett, akkor szerintem nem kölcsönös..
2018. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbàt megér és tisztázni, hogy akkor miért voltál elutasító vele szemben.
2018. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Írsz neki. Mit vesztesz?

Semmit

2018. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha az a férfi írna nekem újra, akivel télen elkezdtünk levelezni, de eltűnt. Ha ilyen normálisan elmondaná az okát, megérteném. Próbáld meg, mert lehet ő (nőként) nem akar tolakodó lenni, hiszen te szakítottad meg a kapcsolatot.
2018. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Ha ő nem keresett, akkor nem is érdekled, tehát te minek írnál rá? Tök fölösleges.
2018. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
20:24 : Keresett két alkalommal is, de nem válaszoltam. Elég hülyén viselkedtem vele. :(
2018. júl. 21. 20:27
 7/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
12%
Akkor meg veszett fejsze nyele. Engedd el!
2018. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
#6 Nem baj, írd meg neki, amit ide írtál. Ha empatikus nő, akkor még nincs veszve semmi. Legalább megpróbáltad. (#4)
2018. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem próbáld meg. Minden eset más. Van valaki, aki tényleg kihajított az életéből egy laza csuklómozdulattal, épp amikor nagyon közel kerültünk egymáshoz, ő véletlenül rámírt kb. 20 nap múlva és meg tudtuk beszélni. Viszont van egy másik illető, aki egyrészt soha nem jelentett nekem olyan sokat a személyiségét illetően, hogy telesírjam a párnát, amiért nem ír, ráadásul nagyon nem korrekt módon tűnt el, miközben egész mást ígért, őrá nem vagyok kíváncsi és esélye se lenne, ha újra írna.
2018. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem próbálod meg előre nem tudhatod hogyan érez még irántad és hogy mennyire lesz megértő. Ha te szakítottad meg az ismerkedést lehet azt gondolja nem érdekled már ezért nem keresett ő sem
2018. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!