Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerre több lánnyal beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre több lánnyal beszélgetni? Esetleg találkozni?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy kell kezelni azt a szituációt amikor mondjuk több emberrel beszéltek egyszerre társkeresőn? Nem arra gondolok hogy "szia mizu" hanem ha már jó ideje beszélgettek. Találkoznatok több emberrel egyszerre? Mi alapján tudjátok eldönteni? Egyáltalán ez gáz?

2018. júl. 29. 01:12
1 2
 1/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen rendben van több emberrel is ismerkednie egyszerre.

Természetesen van egy pont, ami után már `kizárólagosság`van.

Ez mindenkinél más, de ez is egy olyan része az ismerkedésnek, ami megmutatja, hogy összeillenek-e a felek.


Nálam ez a pont az első csók utáni következő randi megbeszélése.

Tehát ha már odáig jutok egy randin, hogy megcsókolom a nőt, akkor ott már komolyan gondolom. Amennyiben meg is beszélünk egy következő randevút, akkor onnantól a többi ember leépítésre kerül, hisz ráléptünk arra az útra, hogy csak a másikra koncentrálunk.

2018. júl. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam. Attól, hogy valakivel beszélgetek meg találkozok, nem köteleződtem még el senki mellett és nem tartozom senkinek számadással.


Esetleg annyi, hogy akivel találkoztam már és nem jött be, azzal nem folytatom a csevegést és akivel találkoztam és bejött, azzal tartom utána egyedül a kapcsolatot. Illetve szerintem nem normális dolog még jópofizni a többivel, ha valakivel smároltál (vagy több) is, de lehet, hogy ez csak az én gyomromnak sok. A csók nálam már jelent valamit. Jelen esetben egy döntést valaki mellett. Nincs kedvem utána mással találkozni és más szájába mászni-

2018. júl. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem. Én az egyenességet és az őszinteséget preferálom.

Nem tudnék több emberrel ismerkedni. Szeretek egy valakire koncentrálni, de rá minden figyelmemmel.

Ez a "több emberrel ismerkedek egyszerre" dolog engem a vásárlási őrületre emlékeztet. Mintha valami termék lenne az ember, amit gyorsan kipróbálnak, felpróbálnak, és ha nem felel meg az igényeknek, akkor a kukába hajítják, mint egy élettelen tárgyat. Szerintem ez undorító. Én szeretek ember módjára bánni az emberekkel, nem úgy mint valami élettelen tárgyakkal.

2018. júl. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok vele, hogy amíg nincs lebeszélt RANDI komoly szimpátiával vagy sima találkozón csók + megállapodtunk, hogy ezt folytatni kívánjuk, addig lehet másokkal ismerkedni. Utána már nem tartanám etikusnak.

32/f

2018. júl. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem az ismerkedős időszakban még belefér, hogy másokkal is beszélgetsz, hiszen olyankor még nem sokat tudsz a másikról, így nem is tudod igazán eldönteni, hogy lehet-e belőle valami. Viszont egy idő után, mikor már elkezdesz randizgatni valakivel és látod, hogy ebből lehet valami, akkor jobb inkább csak arra az egy személyre koncentrálni és nem bonyolítani a dolgokat azzal, hogy még más/mások a képben vannak.
2018. júl. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Örülök, ha egy beszél velem.
2018. júl. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5


Hát persze, barátság céljából miért ne beszélgethetnénk akár 20 emberrel is egyszerre? Itt nem erről van szó, hanem komolyabb dolgokról. Randiról.

2018. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


Igen, ezzel tisztában vagyok. De tegyük fel, hogy ez elején amikor elkezdesz ismerkeni/irogatni valakivel, akkor honnan tudhatod, hogy egyáltalán el juttok-e a randiig. Ilyenkor belefér, hogy valaki másoknak is esélyt ad.

2018. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Na ez az, mert le se állok olyannal ismerkedni, akivel nem tudnék többet elképzelni. Ha pedig kiderül, hogy el tudnék, akkor csak rá figyelek, másra nem. Egészen addig pedig csak barát, nem több. De mondom, itt nem erről van szó, hanem randiról pl. Én nem randiznék olyannal, akivel nem tudnék többet elképzelni. Ha pedig randizok, akkor csak rá figyelek, másra nem.

2018. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Én ezt teljesen megértem, én se kezdek el ismerkedni vagy randizni akárkivel, csak olyannal, akit szimpatikusnak találok és többet is el tudnék képzelni. Viszont előfordulhat olyan eset is, hogy két embert is szimpatikusnak találsz annyira, hogy akár többet is el tudnál képzelni. Ilyenkor nyilván kell egy kis időt adnod a dolgoknak, hogy lásd mi sülhet ki belőle.

2018. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!