Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek én fogok kelleni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én fogok kelleni egy nőnek is valaha?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatra gondolok.

Elég fura vagyok, mert keveset beszélek, nehezen barátkozom, nincsenek is barátaim akkikkel gyakran talalkozhatnék. Sokszor jól el vagyok egyedül is de azért az lenne a jó ha lenne valaki mellettem. Sokat vagyok otthon. De ha lenne barátnőm akkor vele mennénk mindenféle csak mivel nincs kivel így nem megyek sok helyre egyedül.

A külsőm: 190 cm és 70 kiló vagyok. Átlagos arc, mások szerint. Sportolok.


És később szeretnék családot.

21 éves fiú vagyok.

Szerintek ezek alapján van esélyem hogy lehet valaha párom?


Köszönöm előre is a válaszokat!

Sziasztok :)


2018. júl. 29. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan vedd 100%-ra az esélyed. :)
2018. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézd, a szörnyetegnek is szerencséje volt, szőrös rémséges állattá változott de a végén még is megszerette őt egy szép egyszerű falusi leányka. És a mai napig boldogan élnek.


Veled is megtörténhet.

2018. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

190 centihez 70 kiló nem kevés egy kicsit? Pedig azt írod, sportolsz. Olyan tipikus langalétának képzellek.

Ha folyton otthon vagy, azzal azért jelentősen lecsökkented az ismerkedési lehetőségek számát.

Attól még, hogy keveset beszélsz, önmagában nem leszel fura.

Bár ezek alapján az információk alapján ezt nem lehet megmondani, természetesen lesz olyan nő, aki szeretni fog.

2018. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 Most a Szépség és Szörnyetegre gondolsz?
2018. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#2


A szörnyeteg full gazdag volt aki egy kastélyban élt, antik bútorokkal meg ilyesmi... Vajon anélkül is összejöttek volna? Ha csak egy sima kétszobás "Kádár-kocka" kertesházban vagy egy kis panellakásban élt volna és dolgoznia is kellene?


#Kérdező


Ha szerencséd van. Bár mikor azt mondják valaki úgyis lesz, akkor gondolom nem arra vágynál ami akkor lenne... Godz Ila, a "legsűrűbb szőrzet" sokszoros bajnoka, a pattanásreklámok "előtte" arca, sokáig a padödőék testdublőre, jelenleg vagontisztító...


Ugye-ugye Kérdező?

2018. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy a kérdező gazdag és hatalmas luxus villában él...
2018. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Igen, sőt... Lehet, hogy már most is kellesz valakinek, csak nem mer kezdeményezni. Legyél nyitott, figyelmes, és ha lehetőséged adódik megismerkedni egy szimpatikus lánnyal, nagy levegő, és egészséges önbizalommal menj oda hozzá. Ne félj, az értelmes lányok nem fognak kellemetlen helyzetbe hozni.


Rendes, intelligens srácnak tűnsz, helyesen is írsz, ez pluszpont. :)

2018. júl. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális srác lehetsz. Azért otthon ne ülj olyan sokat. Egyedül is lehet csavarogni. Biztos ismerősbe botlasz és csatlakozol így lesznek körülötted.

Ismerkedj, amúgy meg tök jó hogy vékony vagy. A vékony is lehet izmos, edzett.

2018. júl. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van esélyed rá, persze :)


Ha a sport kapcsán eljársz valamerre akkor ott is tudsz ismerkedni, barátkozni, egy közös témátok már ezzel kapcsolatban van. Attól, hogy keveset beszélsz még nem leszel fura, vannak csendesebb és beszédesebb emberek, ki melyik kategória.

Egyedül én sem szeretek elmenni helyekre, unalmasnak tartom.:)


Vagy ha élőben nehezen megy esetleg megpróbálhatsz neten is ismerkedni, de szerintem jobb személyesen.


20L

2018. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen (bocsi). Most kicsit jobb , hogy tudom nem vagyok egyedül ilyen.

De a kérdésre csak egy közhellyel tudok válaszolni. A remény hal meg utoljára.

2018. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!