Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lesz valaha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz valaha olyan nő, akinek én fogok kelleni, ha folyamatosan kudarcok érnek az életben?

Figyelt kérdés
Semmi nem jön össze, pedig nem vagyok hülye. A külsőm teljesen jó, a képességeim is kiválóak, diplomám van, nyelvvizsgám van, világot láttam, művelt vagyok, érdekelnek a közügyek, szeretnék valami hasznosat alkotni...de mégsem jön össze semmi kézzel fogható eredmény, akármibe belefogok, abból nem lesz semmi. Cégalapítással próbálkozunk egyik haverommal, de már lassan egy éve megy a huzavona és még mindig nem sikerült beindítani. A szakmámban nem találok állást, mindenhol elégedettek velem, de valahogy mindig találnak valaki mást, akit jobbnak ítélnek meg. Van ideiglenes munkám,de ebbe nincs sok perspektíva, ideig óráig jó, de semmi köze a végzettségemhez és semmi előrelépési lehetőség nincs. Párkeresés terén szintén kudarcélmények sorozatát éltem át, mindig sikerült pont olyan lányba beleesnem, aki a háta közepére se kívánt, bezzeg akik semmit nem váltanak ki belőlem azokat érdeklem. Szóval összességében mindenhol folyamatosan kudarcok érnek.

2017. dec. 23. 22:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Amióta befejeztem az egyetemet(fél éve) és elkezdtem állást keresni és ilyen kevésbé népszerű melóból tengetem napjaimat azóta már azokat a lányokat se érdeklem, akik amúgy se jönnének be. Tulajdonképpen teljesen perifériára kerültem. Ha megismerkedem valakivel és tetszem is neki, de aztán megkérdezi, h mivel foglalkozom és elmondom, h még nem tudtam elhelyezkedni és ehelyett ilyen meg olyan melóból élek akkor rögtön felszívódnak.
2017. dec. 23. 23:06
 2/8 anonim ***** válasza:

Generációnk egyik fő problémája. Legalábbis én ezt tapasztalom. Főleg a párkeresésben van a legnagyobb gond. Komolyan, 20-40-60 évvel ezelőtt hogy csinálták?

Tanácsom nincs, sajnos a saját életemet se tudom megoldani.

2017. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én mindenhol elvárásokba ütközöm, álláskeresésnél xxx elvárásnak kell megfelelni, ami a neccesebb, hogy amikor csajokkal beszélgetek, akkor is úgy érzem magam, mintha állásinterjún lennék. A szüleimmel se jó a kapcsolatom, már elköltöztem tőlük, de állandóan nyaggatnak, hogy mikor találok már állást, mikor lesz egy komoly barátnőm, mintha nem lennék rajta az ügyön. Megértést azt senkitől sem kapok, mindenhonnan csak kritikát, pedig ami tőlem telik, azt megteszem.
2017. dec. 23. 23:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy irigyeljem-e tőled ezt a görcsös akarást vagy sajnáljalak miatta...
2017. dec. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is voltam ott ahol te, de akkor kb, 18 voltam.

Aztán elmentem dolgozni, illetve munkát keresni. Jó sok rossz lehetőség jött, de inkább kihagytam, aztán jött egy jobb, amit megragadtam.

És nem hagytam magam.

Azóta eltelt még 18 év, és volatk bukásiam, nem is kicsik.

De fel tudtam állni, pedig párszor seggre ültetett az élet. Csak én nem hagytam magam. Mondjuk én kos csillagjegyű vagyok, oroszlán aszcendenssel, és a kakas évében születtem. Nálam makacsabb ember kevés van.


És így voltam a barátnő megtalálással is.

Ott is párszor pofán vágott az élet.

Összekaptam magam. Felálltam.


A siker belülről jön, és ha nem jön össze elsőre, majd másodikra, vagy harmadikra.


De ha sajnálod magad, attól nem lesz jobb.

2017. dec. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom magam, pusztán tényszerűen és tárgyilagosan leírtam, hogy mi történt mostanában velem. Teljesen reálisan látom a helyzetem.
2017. dec. 24. 07:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is valahogy úgy vagyok, mint te. De bennem is megvan a küzdés. Nem adom fel soha, mindig van B terv. Fiatal vagyok még, hogy feladjam. Sokat kell tapasztalnom, jót is, rosszat is. Mert a kudarcokból tanul az ember a legtöbbet.
2017. dec. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én erre azt mondom, sosem az lesz amit akarunk, hanem az, aminek lennie kell. Diplomás, vagy szakmunkás, nincs jelentősége. Amúgy mi a végzettséged? Nézegetem az Ikarus-os srácot, Béke Antalt, a csírketelepről és mondja, hogy kéne utánpótlás. Karosszériás, fényező, meg ilyenek. Nem tudom, érdekel-e. Ha annyi idős lennék, mint te, leköltöznék hozzájuk. Biztos találnál ott asszonyt is. De kérdés, hogy mi érdekel. Ez csak egy példa volt.
2017. dec. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!