Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » És ettől várja a szerelmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gags kérdése:

És ettől várja a szerelmet? Működik ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Körülbelül pár hónapja ismerem a srácot. Sikerült megtudnom róla hogy magányos, de ennek ellenére azért van pár jó fej barátja, szóval már csak a barátnő miatt rinyál néha. Érdekes párkeresési technikája van (19 éves, remélem ez nem valami tinihóbort): a gép előtt üldögélve közösségi oldalakon nézegeti a csajok profilját és várja hogy melyik hozza el neki a szerelmet; majd miután megvan az áldozat (aki történetesen 500+ like felett van, és mintha egy meséből pattant volna ki, természetfeletti tündérszépség) heteket filózik azon hogy hogyan is írhatna rá, amiből persze végül nem lesz semmi és folytassa depis szövegeit...


Remélem ez egyedi eset, de van egy olyan sejtésem hogy nem. Mért jó ez? Lássa hogy elérhetetlen és különben is körbe van udvarolva :D a levele valószínűleg 1 a sok közül és nem jó másra mint egó hizlalásra. Ez lenne a 21. század párkeresése? Nem is ismeri a csajt és már kép alapján selejtez, majd az én vállamon sír. Néha teljesen kiborít.



2018. júl. 30. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem nevezhető szerelemnek, csak üríteni szeretne. Nehogy már szerelemről beszéljek, mert láttam egy szaros képet valakiről. Ez nagyon felszínes.

Bár megértem, tapasztalatlan szegény, aztán érettebb lesz agyilag, akkor majd talán másképp gondolkodik erről.


"Mért jó ez? "


Ki a fene mondta, hogy jó ez?????? Egyáltalán nem jó és szerintem ezt a fiú is tudja. Épp azért depizik, mert tisztában van vele, hogy nem valami jó a helyzete...de nem tud változtatni sem gondolom.


Amúgy miből gondolod, hogy like-ok alapján szelektálja a "szerelmét"? Ő mondta neked?

2018. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, de még sokszor én is elámulok egy két "Hófehérke, Csipkerózsika" szépségű nő láttán a Facebookon vagy máshol. :) De ennyi, nem gondolok bele mást. Még akkor sem ha élőben találkozom egy ilyen lánnyal és ő kezdeményez beszélgetést (nem egyszer volt már rá példa). Én általában a lehető legutolsó szempontnak tudom be azt, hogy a tudtára adjam ha esetleg szimpatikusnak találom, vagy bejön. Egyrészt nem akarok csalódni esetlegesen, másrészt azt sem akarom, hogy egy legyek a sok közül aki csak megkapni akarja.:)
2018. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lássa?


Szerintem igyon meg 1-2 üveg bort, aztán jön az ihlet magától. Én is így nyertem bátorságot a lányokra való ráírásban. Mondjuk én csak ismerősökre írtam, de lett pár beszélgetésem, ami simán mehetne az r/cringepics-re...

2018. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondta de több mint tíz ilyen "szerelmet" mutatott be nekem :D és ha valami (a földöntúli szépséget leszámítva) ez közös volt bennük
2018. júl. 31. 08:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Ő jól néz ki legalább, vagy népszerű közösségi oldalakon?xD


Én finoman rávezetném arra, hogy nézzen tükörbe, mielőtt "álom nőket" hajkurász.

2018. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!