Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így később tudni fogok egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így később tudni fogok egyáltalán ismerkedni velem egykorú nőkkel?

Figyelt kérdés
Igazából eléggé nőies, szépfiús arcom van, nem nézek ki férfiasan hiába vagyok magas és sportos testalkatú. Bizonytalan vagyok abban, hogy találhatok így- e nőt, hogy kisfiúsan nézek ki... Fiatalabb lányoknak(16-18) úgy tapasztaltam bejövök, de engem idősebb nők véleménye érdekelne, hogy kikezdenétek olyan sráccal akiben nincs meg az a "férfi"? 19F
2018. júl. 30. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
19 évesen még nagyon kisfiú vagy. Majd kérdezd ezt meg 10 év múlva is, ha nem változol semmit. Addig nagyon sokat fogsz változni, hidd el.
2018. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néhány év múlva teljesen jól fogsz kinézni! Ne aggódj!
2018. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez még előnyödre is válhat pár év múlva. De ha szépfiús arcod van, akkor gond nem lehet, nyilván nem vagy csúnya. Amúgy meg a viselkedésedben kell bizonyítanod az idősebb nőknek, hogy mennyire vagy férfias.
2018. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, ha ilyen miatt görcsölsz, már ne haragudj. De ha nekem nem hiszel, akkor próbálj rákeresni Robert Pattinson képeire, amikor még tini modell volt.
2018. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet, megmondom. Én már idősebb nő vagyok :D 26/N
2018. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19 éves vagy. Tudod mennyit fogsz férfiasodni 10 év alatt? Nem hiába mondják a férfiakra, hogy olyanok mint a jó bor. :)
2018. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!