Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Depresszióval van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depresszióval van esélyem párt találni?

Figyelt kérdés

Teszek ellene minden nap és mosolygok is sokat, de vannak időszakok, mikor nagyon felülkerekedik rajtam. Nem gondolom, h ebben az időszakban, túl vonzó lenne a személyiségem.

Tűztem ki célokat és egyre előrébb is jutok, van tisztességes munkám és nem nyafogok, de sokszor annyira reménytelennek látok mindent, amit akaratlanul is a külvilág felé tükrözök.

Ez Nektek mennyire illúzió romboló? El tudnátok valakit fogadni így?

Ez miatt félek megnyíln, félek, h csalódnak bennem, így a kapcsolataimat is gyorsan rövidre zárom.

27/l


2018. aug. 2. 06:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt a partnered orrára kötni. Lehet hogy nem is látszik rajtad. Egyébként is ez egy állapot ami el fog múlni.
2018. aug. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nőként sokkal súlyosabb problémával is.
2018. aug. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem hozom a tudtukra, de gyorsan észreveszik, h nem vagyok túl vidám és, h pesszimistán látom a világot. Ki kíváncsi egy olyan eberre, aki el van keseredve és mindig azt hiszi,h jobb lesz idővel, holott a mának sose tud örülni...
2018. aug. 2. 07:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

7 diagnosztizált mentális betegségem van (köztük a major depresszió). 5,5 éve vagyok boldog párkapcsolatban. El kell menni pszichiáterhez, megkeresni a neked való gyógyszert és kész. Észre sem venni rajtam, hogy milyen bajaim vannak.

22N

2018. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, csak egy olyan pasit kell találnod, aki támogat. Sok ilyen van. Már eleve az, hogy tudod magadról, hogy gondod van azt mutatja, hogy nem fogod megmérgezni a kapcsolatot.. mert gondolom ettől tartasz a leginkább. Jó, hogy ezt megkérdezted, érdemes ezen elgondolkozni. Sokan tartunk attól, hogy nem találunk olyan nőt/pasit, aki elfogadná minket. Pedig ez hülyeség. Bízzuk ezt a másikra. :)
2018. aug. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 7 mentális betegség? Az durván sok, nem is tudtam, hogy van annyi. Nekem szerencsére mindegyik személyiségem makk egészséges.
2018. aug. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Persze, de a Tankcsapdával szerintem még nagyobb esélyeid lennének.
2018. aug. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A párom ia diagnosztizalt depis volt, hullamokban jott neki a hangulatingadozas. Eleinte furcsa volt de kb 1 év utan ahogy teljesen stabilizalodott a kapcsolatunk teljessn megszunt minden negativ tunete....
2018. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem attól függ milyen területeken nyilvánul meg ez a pesszimista, depressziós látásmódod. Nyilván ha kihat a párkapcsolatra is olyan módon, hogy abban is csak a rosszat látod, illetve nem lehet emiatt veled hosszútávon tervezni, mert nincsenek benne céljaid (közös élet, család alapítás stb.), akkor nem sok esély van hosszútávon senkivel. Viszont ha a kapcsolati dolgok rendben vannak, akkor egy megfelelő társ szerintem simán kihozhat téged ebből az egészből.


Azt lenne jó tudni mi a kiváltó oka a depressziónak, illetve milyen fokú. Bár nem értek annyira ehhez a betegséghez, de ennek is vannak fokozatai, meg típusai, leírásod alapján pedig elég enyhe stádiumban van még ez nálad.


Szóval semmiképp se csüggedj, próbálj kapcsolatot alakítani a számodra legmegfelelőbb emberrel, ne félj, ha tényleg jól választottál segíteni fog neked és leküzditek együtt. Illúzió rombolásró meg szó nincs, nem ez a fő meghatározód, ez csak egy kis része a személyiségednek, ha a többi részével el tudod varázsolni a másikat, hidd el hogy azon lesz, hogy ezt a kis "hibát" együtt javítsátok, nem fog megfutamodni.


Persze lehet nem fog mindez menni egyik napról a másikra, de biztos vagyok benne, hogy neked is könnyebb lesz változni, ha van kiért, meg úgy látom azért már most, egyedül is, szépen teszel érte, hogy ez elmúljon.


Sok sikert kívánok, 28F

2018. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Gyere, játszunk együtt ki nevet a végént, ha nyersz, akkor eret vágok. :D F
2018. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!