Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhe depresszioval nehez part talalni?

Figyelt kérdés
Enyhebb(tehat nem kell ra szednem semmit ),gyogyulofelben levo depresszio szeruseggel lehet olyan ferfi talalni akit ez nem zavar? Ugy erzem mar csak egy tars hianyzik a boldogsagomhoz .

2016. dec. 21. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként simán, férfiként nem menne.
2016. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem teljesen vilagos,egy ilyen problemakkal kuzdo ffi miert rosszabb?
2016. dec. 21. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból tudom, hogy nehéz, nekem is voltak depresszív időszakaim és akkor egy lány sem volt kíváncsi rám. Mostanra viszont már teljesen összeszedtem magam, pozitívabb vagyok, mint valaha, több csaj is tapad rám, csak ők nem az eseteim. Vicces ,hogy amíg rossz passzban voltam, több lány is volt, akivel el tudtam volna képzelni, bezzeg most, amikor majd ki csattanok, egy nő sincs a közelemben, aki komolyabban felkeltené az érdeklődésem. Megmondom őszintén, én depresszívebb lánnyal nem jönnék össze párkapcsolatra, inkább teher lenne ez egy kapcsolatban. Viszont ha amúgy szimpatikus lenne, akkor nem kerülném el, segítenék kicsit helyrerázni és ha már teljesen kiegyensúlyozott akkor talán össze is jönnék vele, ha minden téren egy hullámhosszon vagyunk.
2016. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2016. dec. 21. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy a legtöbb ember egy életvidám embert szeretne maga mellé akivel kölcsönösen erősítik egymást nehéz dolgod lesz. A boldogságod ne egy társhoz kösd... Először szedd magad rendbe, ismerd meg önmagad és az igényeid és ha már magad szereted utána keress olyat akit szerethetsz...
2016. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem a szerelem gyógyított ki a depresszióból. Ha sikerül találnod egy fiút, aki a lelki társad lehet, akkor örökre búcsút mondhatsz a könnyeknek.
2016. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aztán az ilyenek gyógyszerezik be magukat mikor a lelki társuk elhagyja őket...
2016. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem előbb talàlj magadra, magad szeresd meg, ès akkor olyan fèrfit talàlhatsz, aki tènyleg szeret, meg te is őt. :) Ha görcsösen akarsz szerelmes lenni, az sose jön ki jól.
2016. dec. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!