Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy egyedülálló anyukának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyedülálló anyukának akkor is nehéz párt találni ha egyébként jól néz ki?

Figyelt kérdés
Tegnap a villamoson láttam egy anyukát babakocsival két gyerekkel de nagyon jó alakja volt.Nem tudom hogy egyedülálló volt e nem beszélgettünk.Sokszor ránéztem,még kellemetlenül is éreztem magam hogy egy kisgyermekkel lévő anyukát így megnézek.Én ha kiderült volna hogy egyedülálló és bejöttem volna neki simán összejöttem volna vele
2018. júl. 30. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Vannak olyan férfiak akiket nem zavar ha gyereke van a nőnek, és vannak olyanok is akiknek kizáró ok, mert nem akarják más gyerekét nevelni. Tehát megoszló, hogy nehéz e vagy sem.
2018. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha olyan férfit talál, aki elfogadja, hogy a gyerekek elsőbbséget élveznek akkor szerencsés. De szerinted hány ilyen férfi rohangál, aki egyedülálló?
2018. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem normális férfi nem akarja/akarhatja más gyerekét nevelni.
2018. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De ha beleszeret az egyedülálló anyukába akkor sem fogja más gyerekét nevelni?
2018. júl. 30. 10:23
 5/17 anonim válasza:
89%
kérdező, te most trollkodsz vagy ennyire hülye vagy? ha nem egy kő alatt töltötted az életet, akkor pontosan tudhatod, hogy egyedülálló anyukák is szoktak párt találni. és vannak pasik, akik más gyerekét nevelik fel. ezzel most vmi újat mondtam? csak azért az, hogy 1x felállt a farkad valakire, aki jól néz ki, még nem feltétlen jelenti azt, hogy évekig nevelni fogod a gyerekeit, rájuk költöd a pénzed, ápolod őket ha betegek, bemész az iskolaigazgatóhoz, ha fasságot csináltak stb. ehhez azért jókora szerelem kell a nő iránt és nem árt, ha a gyerekeket is megszereted. és erre nem mindenki képes, ami nem elítélendő, csak egy tény.
2018. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%

Nekem nőként nem kellene olyan férfi akinek már van gyereke, és ezt fordítva is megérteném.

Gondolj bele, te eltudnád képzelni évekig nevelni más gyerekét? Gondolj bele, hogy lesz a nővel közös gyerek, és ott van/vannak a mostoha gyerek/gyerekek is. Neked nem lenne idegesítő? Mert nekem igen.


Ahogy írod, az anyuka jó alakja fogott meg. Nem kellene valószínűleg komolyabb dolgokra, csak pár alkalomra/pár hónapra.

2018. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Külsőtől függetlenül rengeteg pozitív példa van a környzetemben. Inkább a nő kisugárzásától függ, hogy mennyire van jóban magával. A gyerek(ek) megléte tapasztalatom szerint másodlagos.
2018. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom ha megszeretem a nőt és megszeretem a gyerekét is akkor nevelhetem úgy mint a sajátomat és élhetünk mint egy boldog család
2018. júl. 30. 10:32
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Akkor hajrá. Keress gyerekes anyukát, aztán éljetek boldogan mint egy család. :)
2018. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
2 gyerekkel találtam párt (gyerektelen) aki imádja a gyerekeim és ők is a nevelőapjukat...szóval van ilyen. Nagyon tisztelem érte és mindenkit aki ilyen elfogadásra képes, én nem tudtam az exem gyerekeit igy elfogadni anno.
2018. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!