Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony testalkatú 21 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony testalkatú 21 éves fiú vagyok. Ez a testalkat leginkább milyen típusú, kinézetű nőknek jön be?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami sikeres a párkeresésben, részben a testalkatom miatt szerintem.
2018. aug. 2. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
A 175 cm magas, hosszú barna hajú, barna szemü nőknek jössz be!
2018. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Kövér ronda nőknek.
2018. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az én testalkatomnak mi köze hozzá, hogy nekem ki tetszik? Láttam már sportos pasit dundi nővel és sportos csajt mackós pasival, meg vékonyakat is kövérrel. Mindenfélét. Ez nem így működik.
2018. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Gymnospermatophyta ***** válasza:
85%

... Valamelyik lánynak tetszik ez a testalkat, valamelyiknek meg nem. Valamelyik vékony lánynak tetszik ez a testalkat, valamelyiknek meg nem. Valamelyik sovány lánynak tetszik ez a testalkat valamelyiknek meg nem. Valamelyik teltebb lánynak tetszik ez a testalkat, valamelyiknek meg nem. Valamelyik sportos lánynak tetszik ez a testalkat, valamelyiknek meg nem.

Vágod? :)

Szerintem keresgélj olyan lányok között, akik neked tetszenek. Biztos lesz olyan közöttük, akiknek bejön többek között a vékony testalkatod is.

2018. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, és a 16-17 éves lányoknak szoktam tetszeni, akik szintén vékonyak.
2018. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nem azért vagy sikertelen mert 21 éves vékony testalkatú fiú vagy erről szokj le gyorsan. 25 éves vékony testalkatú vagyok még is mindig volt barátnőm általában olyan akit akartam 15-16 éves korom óta. Aztán party arc se vagyok se valamilyen elcseszett irányzat majmolója.


Értelmes lánynak az intelligencia 100x többet ér mint bármilyen testalkat. Kondiba bárki akinek megvan a kellő akarat ereje és el akarja érni (mondjuk egy lány kedvéért aki a párja) meg fogja tenni . Ellenben egy suttyón nevelt , tajparaszt 1-2 év alatt nem lesz művelt és intelligens több mint valószínű....


Kivételek mindig mindenhol vannak, de ez 1-2 lányt leszámítva egy nonszensz indok. Talán a kisugárzásod és az önbizalmad nincs a helyén inkább és ők is ezt megérzik mint a ragadozó a vért.

2018. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A tiniknek.
2018. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért vagy sikertelen, mert 21 évesen még fiúnak tartod magad. Amúgy meg ha zavar a vékonyság, miért nem edzel?
2018. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ja a kövérek bukni fognak rád.
2018. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És ha ők nem tetszenek nekem?
2018. aug. 2. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!