Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiatal serdülő/tini csajokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal serdülő/tini csajoknak sokkal kevésbé fontos a testalkat, mint a felnőtt csajoknak/nőknek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a kifejezetten fiatal serdülő lányok sokszor megnéznek és kislányos zavar fogja el őket, amikor pl. tömött buszon mellettük állok (sokszor a 12-14 évesek is), de a 20-22 feletti csajok meg gyakorlatilag levegőnek néznek (én 24 vagyok). Egészen jóképű vagyok (borosta, arc, haj, száj), de elképesztően kisfiús alkatom van (alacsony, vékony) és ezért azon agyaltam, hogy a fiatalabb csajokat lehet, hogy minimális mértékben izgatja csak a pasi testalkata. Ezt figyelembe véve, lehet, hogy fiatal csajokkal kellene ismerkednem és esetleg náluk több esélyem lenne? Első körben elveszíteni a szüzességet, másodsorban pedig párkapcsolatot kialakítani.

2018. ápr. 19. 23:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Lúzer riadó
2018. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Ja, de csak a 12 évesekkel légy szíves.
2018. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Brumm-brumm:

[link]

2018. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Tudom, hogy ez a komment törölve lesz, de ha én elérnék ERRE a pontra, megölném magam.
2018. ápr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
12-14 évesekkel szeretnél párkapcsolatot? Vagy bármit is...van baj.
2018. ápr. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Óhh atyám mondd hogy kamu.. épeszű embernek ilyen eszébe sem jut!!!
2018. ápr. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Mi a francot akarsz egy 14 évestől? Igaz jogszabályilag legális, de 24 évesen nem pont ezt a korosztályt kéne megcéloznod. Bakker 10 év különbség lenne köztetek.


25/F

2018. ápr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem egy 16 év körüli lánnyal simán összejöhetne neked egy szexkapcsolat, én a helyedben megpróbálnám.

Amúgy ha helyes vagy, kezdj el gyúrni, és próbálkozz alacsony lányoknál, de előtte gyakorolj egy fiatalabb csajjal.

2018. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#5: "12-14 évesekkel szeretnél párkapcsolatot? Vagy bármit is...van baj."


Hát igen, van baj.... A fejedben és a magyar tudásodban. Olvasd már el te szerencsétlen és értelmezd a szöveget, amit írtam a 12-14 évesekről, mert a tinikről!

2018. ápr. 20. 09:55
 10/18 A kérdező kommentje:

*meg a tinikről.


Szóval qrvára nem vagyok pedofil, de egyértelműen a 15-16-17 éves filigrán alkatú csajoknál lenne még egy minimális esélyem, akik ilyen korban még nem biztos, hogy a vad egyetemi orgiákra vágynak 18 centis farkakkal meg 185 magas sportos izomkanokkal és lehet az én alacsony, vékony testbe bújtatott őszinte romantikámat jobban igényelnék.

2018. ápr. 20. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!