Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolom már rég óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom már rég óta azt hogy én nem érdemlek meg barátnőt?

Figyelt kérdés

Már kb 15 éves korom óta ezt érzem, hogy én nekem sosem lesz barátnőm, mert én nem érdemlem meg, meg nem nézek ki jó, hogy bárkinek is megtetszek. Most 21 éves vagyok, és sosem volt semmi kapcsolatom, sajnos. Már egyre jobban zavar ez, és annyira rossz ránézni egy fiatal párra, mert úgy érzem hogy kimarad valami az életemből...:(

Szerintetek miért érzem azt hogy nem érdemlek meg egy nőt sem?

Nagyon rossz pár nélkül élni...


2018. aug. 2. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szerintem súlyos önbecsülési/bizalmi problémáid vannak. És ha nem orvoslod, akkor hiába mesz egy kapcsolatod, nem fogsz tudni helytállni a problémáid miatt. Én a te hejedben előbb felkeresnék egy szakértőt, egy pszichológust, kicsit helyrevágnám magam, utána ismerkednék.

Ennek az a forgatókönyve, hogy találsz egy lányt, szép és jó minden, aztan jönnek a bajaid és szépen tönkrevágod. Aztán fogod a vodkásüveget és sírsz, “hogy b**attam el”. Ezt megelőzendő, a szakértő felkeresése.

2018. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mostmár nem így gondolom. Most már egy kicsit több önbizalmam lett ezért már másabbul gondolom egy kicsit. De az a baj hogy úgy gondolom hogy unalmas lennék egy nőnek.
2018. aug. 2. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól gondolod! Inkább tanulj valamit ami érdekel !
2018. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!