Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, az gond lenne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, az gond lenne, ha a kiszemelt pasi jobban van az anyjával?

Figyelt kérdés

Nem vagyok anyuci picifia, Isten ments! Csak hát tartom vele a kapcsolatot, heti 2-3 alkalommal felhív, pár havonta haza utazom a szülőkhöz, de már évek óta teljesen egyedülálló, önálló ember vagyok. Úgy 20 éves koromig próbált még nevelgetni, anyuci kicsi fiát faragni belőlem, de akkor elbeszélgettem vele, felnyitottam a szemét, hogy többé már nem vagyok kisfiú, nem kell fogni a kezemet, tudok önálló lépéseket tenni, azóta minden oké, csak hát szeret, meg attól még szokott aggódni értem.


F\26


2018. júl. 4. 15:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
jóban*
2018. júl. 4. 15:19
 2/14 anonim ***** válasza:
Minél jobban?
2018. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
En joban vagyok anyammal. Naponta felhivom a sajat lakasombol. Ha te is igy vagy vele, akkor oke.
2018. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja. Ez szeretem anyam, nem a kezemet fogja, baratnok vagyunk.
2018. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én hetente tartok anyás estét. Neki fontos és én is jól érzem magam, sőt gyakran csatlakozik a párom, illetve az öcsém is hozzánk. Mi ezzel a baj? Hogy heti egyszer szeretne beszélgetni és együtt lenni velem/velünk? Nagy kaland.

30/F

2018. júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak sokszor írták már itt a nők, hogy utálják, ha a pasijuk az anyjuk szemefénye... Gondolok itt a mindennapos találkákra, meg hogy minden témában ki kéri valaki az anyja véleményét, aki aztán nem tanácsot ad, hanem parancsot és a fiú azt mindig teljesíti, mint egy engedelmes katona. Rám ezek nem jellemzőek, de azt gondoltam, hogy talán az én esetemben se elnézőek a csajok, pedig átlagos az anyámmal és apámmal fennt tartott kapcsolat.
2018. júl. 4. 15:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Nos, egy sikeres ember a mama fenye, de nem ugy. Ezt csak a sikerteken pasikra ertik.
2018. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez így teljesen normális. Más az, amikor valaki jóban van a szüleivel és más, amikor felnőtt létére is gyerek módjára függ tőlük érzelmileg, esetleg anyagilag is.
2018. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez ebben a formában, ha tényleg "csak" ennyi van, nekem egyáltalán nem lenne ezzel bajom, pedig óriási anyupicifia-ellenes vagyok. Én is beszélek anyukámmal annyit. Nyilván ne 3-4 órákat per alkalom, hogy idő se legyen a kettőnk kapcsolatára. És anyuka se hívogassa napi szinten 700szor akkor se, ha ő tényleg csak heti 2x beszél vele effektíve. Párhavi leutazás is tök korrekt.


Nálam az a felejtős kategória, aki ugrik, ha anyja füttyent a legpitiánerebb dolgokért is, mindig anyuka dilijei köré kell szervezni mindent (pl. előre kifizetett programot mond le, mert anyu mondta, hogy szépen ugorjon le lenyírni a füvét, mert 2 napot az nem képes várni).


Illetve ami még, amiből leírtál, nem derül ki: hogy abban az esetben, ha anyukád esetleg elkezdené ok nélkül vagy baromságok miatt fúrni a kapcsolatunkat, meg mernéd-e neki mondani, hogy a párodat szereted és fejezze be. Na én attól megyek a falnak, ha ilyenkor a pasi kummant, és a nőnek mondja, hogy "én melletted vagyok, deeeee... anyunak egy rossz szót nem szólnék, mert szeretem , inkább csak ÉREZD, hogy melletted vagyok és ne foglalkozz vele, én meg nem akarok neki rosszat szólni, mert hát anyuciiiiiii", miközben anyóspajti fúr, megaláz, szemétkedik. Sajnos az összes leírtat megtapasztaltam mint unoka anyai nagymamám által meg a balek apukám miatt (akit ráadásul ki is akartak túrni az örökségéből, mert nagybátyám volt a kedvenc... de apám volt a balek, akit mindig ugrasztani lehetett)

2018. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne gond, ha felfogná, hogy nekem az anyukája egy idegen néni, engem nem nevelt, nem pelenkázott, nem etetett, nem lesz vele soha olyan viszonyom, mint neki, és ha nem kell állandóan ott ülni.
2018. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!