Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi tényleg azt gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi tényleg azt gondolja, hogy azzal a nővel, akinek nem nagyon volt kapcsolata még 25 éves kora alatt, azzal valami komoly baj van?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 02:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Nem biztos, hogy gond van vele, csak éppen furcsa. Egy nő bármikor talál magának bármilyen kapcsolatot, komolyat, lazát, minőségit, könnyedet...
2018. aug. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%

A fokuszban volt az a idosebb no. Aki arulja a szezesseget, mert az penzben merheto ertek.

Nah, speciel nekem ez jut eloszor eszembe.

2018. aug. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
80%
Biztos vannak, akik ezt gondolják. De rengeteg oka lehet annak, hogy valakinek miért nincs kapcsolata x éves koráig. Akár egyszerűen az is, hogy nem találkozott olyannal, akihez igazán vonzódott volna. Nem kell ezen görcsölni, az a férfi, aki igazán ahhoz a 25 éves lányhoz való lesz, biztosan nem fog rosszat gondolni róla. A többiek gondolatai meg úgyse számítanak. :) Nekem 23 évesen lett először igazi kapcsolatom, de ismertem olyat, aki már 30 körül volt, amikor lett. Azóta már házas és gyereke van.
2018. aug. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

Volt 25 éves szűz barátnőm.


Szép lány volt, kedves, intelligens, de igen, volt vele probléma (pontosabban az anyjával, aki mindenkit el mert mellőle. Engem is éveken át fúrt, a végén sikerült neki).

2018. aug. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 peca1000 ***** válasza:
41%
Ha nem egy bigott vallásos családban élt, vagy betegesen zárt térben tartott nőről beszélünk, akkor igen.
2018. aug. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Én ismerek ilyen 23-24-25 éves szűz csajokat és igen, mindegyikkel van valami probléma.

Egyik iszonyatosan fennhordja az orrát, el van kényeztetve, akaratos, egy férfi sem marad meg mellette 1 hétnél tovább. Ezenkívül válogat is rendesen, alapból a férfiak 99,9%-a nem felel meg neki.


A másik bűnronda. Tudom, hogy nem szép dolog ilyet mondani, de ez az igazság.


A harmadik szociális fóbiás, meg szorongós volt kb mostanáig. Most is az, csak már minimálisan.


A fenti dolgok mind olyanok, amik nem segítenek a szüzesség elvesztésében és a kapcsolat kialakításában.


Ismerek vallásos lányokat is. De ők 20-21 évesen házasodnak.

2018. aug. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Több oka lehet, ahogy már előttem is írták. A szociális fóbia az egyik leggyakoribb ok, a másik, hogy tényleg nagyon ronda, vagy olyan testi baja van, amit szégyell, és még önmaga is undorodik magától, és nem tudja elképzelni, hogy másnak így tetszhet.
2018. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6%
Mert azzal a nővel valami komoly baj van. Vagy elvilselhetetlen a személyisége, vagy senki sem elég jóképű neki.
2018. aug. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

Nekem se nagyon volt

24 éves vagyok és ketto kapcsolatom volt eddig

19 éves koromban kezdtem el az egészet addig nem érdekelt az egész

Szex kapcsolat, laza kapcsolat nem érdekelt/erdekel

Jelenleg egyedülálló vagyok és ezen egy jó darabig nem is akarok változtatni mert rájöttem egy kapcsolat csak akadályoz sok mindenben kompromisszumok és lemondások sokasága. Amíg nem erem el az álmaim celjaim nem bulizom ki magam addig biztos nem kell kapcsolat

24N

2018. aug. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sok nő tényleg azt gondolja, hogy azzal a férfival, akinek nem nagyon volt kapcsolata még 25 (vagy 32) éves kora alatt, azzal valami komoly baj van?
2018. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!