Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 36 éves férfi, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 36 éves férfi, milyen korosztályú, habitusú, kinézetű nőknék próbálkozzon, ha elveszíti a párját (haláleset)?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, szorongó ember vagyok, és ha elveszítem szeretett párom, (műtéti komplikáció miatt) nem tudnék kapcsolatot létesíteni.


Ősszel lesz egy műtéte, és nagyon félek, hogy elveszítem.


2018. aug. 3. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Még meg se történt a műtét, de már azon gondolkodsz, hogy utána kit találhatsz magadnak? Fogd a kezét, és szégyelld magad.
2018. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ok szégyenlem magam. Te Szent Ember.
2018. aug. 3. 15:31
 3/14 A kérdező kommentje:

Egyébként fogom a kezét, mindenben támogatom a legjobb tudásom szerint.


Szégyelljem magam. Köszönöm szépen önbizalomnövelő szavadat.

2018. aug. 3. 15:35
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Milyen műtétje lesz?
2018. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon félsz, hogy elveszíted, ezért keresel mást helyette már most?!

Ember, te nem kicsit vagy beteg...

2018. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem keztem el keresni. Olvasd már el mégegyszer mit írtam!!!!!!!
2018. aug. 3. 15:51
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem beszelj a paroddal, es kerd meg, hogy segitsen atnezni neked par tarskereso oldalt! Elvegre is o ismer teged a legjobban, igy konnyebben talalna neked hozzad illo not. Igy tudna olyat valasztani, aki neki is szimpatikus lenne, es akivel szivesen elne 3-as kapcsolatban, ha felrugna a terveid, es megsem halna meg.
2018. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Félreértitek nem akarom elveszíteni mert szeretem.
2018. aug. 3. 16:02
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Év legbetegebb kérdése. Ha valaki meghal azt gyászolni szoktuk,ha szeretjük. Nem ismerkedni rögtön. Bárcsak a feleséged is olvasná ezt a kérdést,ő hogy értelmezné vajon?
2018. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Azzta mindenit baszuskulcs még ilyet se olvastam.... Ember még megse halt te meg már eltemetted.... ha ne adj isten megis halna illö lenne gyászòlni nem pedig egyböl keresni.... Azt a mindenit levagyok döbenve... Ha ne adj isten meghal és becsajozol remélem a szelleme megfogja a nyakad a sötétben 😂😂🤣🤣
2018. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!