Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felnőtt megtérőként,26 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt megtérőként,26 évesen van még esélyem szintén keresztény férfit találni magamnak?

Figyelt kérdés
Vagy ezzel már elkéstem, mivel általában véve korán házasodnak a keresztény férfiak.
2018. aug. 3. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Miért szükséges feltétlen egy olyan pasi akinek képzeletbeli barátja van és beszél hozzá? Normális nem jó?
2018. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak más felnőtt megtérők is. Férfiak is. Meg olyanok akik valamiért nem házasodtak korán. Vagy elváltak, mert hiába veszi ő komolyan a vallást, ha a felesége nem.
2018. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mindenki korán.. Ez nem igaz. Bár én fiatalabb voltam nálad az esküvőmön, de a férjem 32 éves volt akkor!!
2018. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Nyugi, van még bőven hozzád hasonló, menj valami gyülekezetbe és ismerkedj velük. Minél előbb! Könyörgöm, csak egymással kavarjatok, az értelmes embereket hagyjátok békén!
2018. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
3-as és ti hol ismerkedtetek meg?
2018. aug. 3. 18:04
 6/21 anonim válasza:
Szia, én ebben a helyzetben vagyok, csak fordítva: katolikusként szinte valamilyen „csodabogárnak” hittek a barátnőim, ezért sosem tudtam velük e helyzetben dűlőre jutni. Ha esetleg lenne kedved, írj
2018. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
hova keresztelkedsz? attól is függ..
2018. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ez függ a közösségtől is. De tudomásom szerint mindenféle korosztályban vannak egyedülállók. Ahogy én látom nagyon meg kell nézni, hogy kit vesz el/kihez megy hozzá az ember. Mivel keresztény közösségről van szó, ezért olyan szemléletű embereknek kellene egymással az életüket összekötni, akik hasonlóképpen gondolkodnak (erről is), és aki pl a hitét komolyan veszi, annak ebben is jobb ha hasonlóra talál. Ez szerintem nem a bigottságról szól, ha megnézzük pl akik egészségesen élnek, és szeretnek odafigyelni az étkezésre/mozgásra, azok is nagyon gyakran igénylik, hogy a másik is adjon magára. Ez kb erről szól, nyilván vannak fanatikusak, de az szélsőséges, én most a normál keretekről beszélek.


Szerintem kérj segítséget ebben, vagy nézd meg milyen egyéb rendezvények vannak, ahol lehet emberekkel beszélgetni, kirándulni stb. Kb ezek a lehetőségek vannak. Sokan keresik a társukat itt is, de érdemes emberileg megismerni a másikat, és a hit dolgoktól függetlenül természetes emberként viselkedni/beszélgetni a megfelelő lehetőségek között. :)

2018. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Mi baptisták vagyunk.
2018. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja, és konkrétabban egy kerti partin találkoztunk először, barátnők mutattak be egymásnak minket, mert más városba, így más gyülekezetbe jártunk.
2018. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!