Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Hogyan lépjünk felétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogyan lépjünk felétek ha tetszetek nekünk, fiuknak?

Figyelt kérdés

Sajat magunkat adjuk?

Bókoljunk nektek?


2018. aug. 3. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Lábbal.
2018. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most elképzeltem ahogy a párom egy masnival a nyakában ül az első randin,hogy most márpedig ő odaadja magát nekem ajándékba. A bókokat mindig is utáltam,ha nem a pár másik tagjától jött,engem visszataszít ahogy a férfiak próbálnak lazának tűnni és puncsolnak,de kb. ugyan azt lövik el 10nőnek.
2018. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván magatokat kell adnotok - hiszen ebből tudjuk eldönteni, hogy akarunk-e titeket.


A bók szeretete emberfüggő. Pl. ha nekem bókolnak, én annyira furán érzem magam... :D Nem tudom, miért. :)


Ja, és ha bókoltok, és a lány illedelmesen megköszöni, akkor ne mondjátok, hogy "szívesen", mert attól a falnak lehet menni... az olyan, mintha kényszerből mondanátok. Haha! :D Inkább mosolyogjatok egyet és váltsatok témát. :D De én csak magamból tudok kiindulni, hogy nekem mi tetszik. Mások nevében nem beszélhetek.

2018. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Heccelés, nevetés, viccek ami témába vág, véletlen randik, stb
2018. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy-egy helyén mondott, kizárólag az adott személyre irányuló bóknak, szerintem van értelme, legalábbis én így szeretem, a sokszor puffogtatott általánosságokat nem. Az mindenképp jó, ha nem próbálsz más lenni, mint ami vagy, mert az hamar kibukik, és a megfelelési kényszer is taszító, amikor pl. szeret valamit a férfi, én azt mondom, nekem az nem stílusom, nem tetszik, aztán rögtön helyesbít, hogy annyira azért ő sem..

Ez csak egy apró dolog, amitől azt érzem, hogy be akar vágódni, és nem meri vállalni önmagát, pedig attól, hogy bizonyos dolgokban más az ízlésünk még nem kizáró ok.

2018. aug. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindig egy lépést előre, aztán kettőt hátra. :D De soha ne bókolj, legyél kimért és bunkó, lekezelő, flegma velük. :)
2018. aug. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os tanácsa garancia az önbizalom hiányos egóribi receptjéhez. Lehet ő erre bukik? :D
2018. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Mindig egy lépést előre, aztán kettőt hátra."


És ha a lány még mindig ott áll rád várva, mikor körbeérsz a Földön és összekoccan a hátatok, akkor kérd meg gyorsan a kezét, mert ő az igazi!

2018. aug. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 3.14159265357989 ***** válasza:
Gyűlölöm a bókolást (de van lány, aki épp ezt szereti...). Inkább legyen egy érdekes kérdésed, megállapításod, egy izgalmas, szellemes viccnek vagy fejtörőnek jobban örülnék, mint egy "szia cica, van gazdád?" vagy mint egy "szia, szép vagy" dumának. A lényeg, hogy a másik ember mondjon valami érdekeset.
2018. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez a kérdés már önmagában egy hamis narratíva. Sose kérdezz ilyet csajtól, mert nem tudnak arra vonatkozóan tanácsot adni, hogyan hódítsd meg őket. Csak hülyeséget fogsz hallani, amik sosem működnek, de jól hangzanak. Ha tanácsot kérsz, kérd férfiaktól. Egy olyan nő, akinek nagyon bejössz, félreérthetetlen jeleket fog küldeni, a többinek meg alapvetően nem érdeke, hogy meghódítsd. Ez az "add magadat", amit valamelyik nő leírt ide, is egy ordas nagy f**zság, csak ők ezt nem tudják, mert soha nem kellett pasiként magukat meghódítaniuk. A valóság az, hogy izgatónak kell lenned a szemükben, amit különböző dolgokkal lehet elérni, de leginkább úgy, hogy egyáltalán ne látsszon rajtad, hogy csajozni akarsz.
2018. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!