Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit éreztek, ha tetszetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit éreztek, ha tetszetek egy pasinak, de ő nektek abszolút nem?

Figyelt kérdés
Alapvetően az, hogy jó érzés tetszeni valakinek, itt is megvan, vagy ez inkább egy keserédes érzés? Amiatt, mert a férfi szimpátiája nem tud viszonzásra lelni a részetekről. Ilyenkor aféle "egyik szemem sír, a másik nevet" érzés lesz úrrá rajtatok? Vagy hogy élitek ezt meg?

2017. jún. 23. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehogy nem elem meg. Talan 12-13 evesen meg volt valamifele sajnalaterzet, de ezt az ezredik alkalomra kinovi az ember.
2017. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sajnálom. De ezt megtartom magamnak :) Nem gondolom, hogy ez egy férfit is feldobna, ha sajnálnák.
2017. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom.


21/L

2017. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ilyenkor tehát sajnálatot éreznek a nők? Az, hogy az ember alapvetően szereti, ha bejön valakinek, nem jön elő ilyenkor? Pont azért, mert nincs rátok hatással a pasi, és emiatt nem indulnak be a boldogságot előidéző folyamatok?
2017. jún. 23. 10:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmit,hidegen hagy
2017. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért megszeretni valakit mert szeret téged? Neked van ilyen lány választottad? Neked sincs kérdező.


Egyébként az együttérzéstől-sajnálattól az iszonyig terjed a skála.


Pl:

sajnálod hogy az a kedves bohókás fiú miért csak ordítva tud kommunikálni az utcán és hangos hisztérikus a nevetése, ha nem így lenne járnál vele, mert okos-szellemes, de nagyon félresikerült valami a verbális önkifejezését illetően


a 60 körüli már unokával rendelkező kollégád nyomulós udvarlása meg iszonyt vált ki

2017. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha normális a pasi, csak nekem nem az esetem, akkor egy kicsit hízelgő, ha valakinek tetszek.


Ha kattant, és erőszakosan nyomul, pedig már nagyon látványosan a tudtára adtam, még bunkó módon is, hogy nem érdekel, és ő mégis próbálkozik (volt rá példa) az ijesztő.

2017. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"az ember alapvetően szereti, ha bejön valakinek"

Mit tudnék kezdeni azzal, hogy bejövök egy olyan embernek, aki nekem nem? :D


Amúgy semmit. Sajnálom, hogy rosszul érzi magát, és ha azt látom, hogy nagyon bejövök neki, akkor nem beszélek vele és kerülöm egy jódarabig, hogy el tudjon felejteni.

2017. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmit, teljesen hidegen hagy, legyen az egy idegen az utcàn, ismerős, vagy kolléga. Persze ha nyomulós is mellé és tapad , nem kopik le, udvarol többszöri visszautasítàs utàn is, az màr zavar.

Ha mondjuk most a legjobb baràtomról derülne ki, hogy mint nő bejövök neki, akkor irànta màs érzéseim lennének. Sajnàlnàm hogy nem tudom viszonozni, és aggódnék mert nem akarnàm elveszíteni mint baràtot. 31/N

2017. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Van ilyen, úgyhogy semmit. Még kifejezetten zavaró is, amennyiben érzékelteti olyan helyzetekben, amikor nem kéne pl munkahelyen vagy ilyesmi.

De nem érzem magam rosszul amiatt, mert nem viszonozom. Miért kéne?

2017. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!