Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem írnak magukról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írnak magukról a nők tarskereson? Folyt lent

Figyelt kérdés
Van olyan oldal, ahol esetleg "szeretik kitolteni" az adatlapot? Tisztelet a kivételnek, de szinte csak olyannal találkozok, hogy vagy semmit nem ír magáról vagy annyit, hogy "ismerj meg" . AZ utóbbinak írni sem szoktam. Szerencsére nem vagyok párkapcsolatfüggő, nem keresek kétségbeesve senkit, de lenne kedvem online is ismerkedni. Pár nap után azt kell mondjam, hogy nagyon felszínes nőkbe botlottam. Ha tudtok nekem ajánlani olyan oldalt, ahol szeretnek is rendesen beszélgetni, azt megkoszonom. 34/F

2018. aug. 4. 08:58
1 2 3 4
 1/31 próbálokkedveslenni ***** válasza:
57%

Még mindig a legjobb esélyed a tinderen van. Párkapcsolatot keresve sokáig tart, mert szexpartner kereső alapból.


Ennek ellenére ott vannak fent legtöbben. Azt használják aktívan a férfiak-nők. Össze sem lehet hasonlítani a standard társkeresőkkel, mert több tízszerese használja a tindert.

2018. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs jó tapasztalatom a társkeresőkkel kapcsolatban az emberi minőség és az ez által kialakult előítéletek miatt. 26 éves korom óta nem is vagyok fenn sehol (nem is leszek) és tudtommal egy barátnőm sem ezt az utat választja.

Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy bezzeg mi milyen jófejek vagyunk, hanem azt, hogy mi, akik az internet születésével nőttünk fel, sokan vagyunk szerintem akik kiábrándultak korán már ezekből az oldalakból. fals és felszínes az egész. Nincs benne SEMMI romantika. Lutri az egész és többnyire rossz érzéseket kelt az emberben ha ott próbálkozik.

Magyarul, korunkbeli nők nem igen lehetnek, ha meg igen, nem hisz benne ő maga sem, hogy összejöhet (nem ír ki infót). Illetve (nőként tapasztaltam) zömével buták vannak fenn ilyen oldalakon így tőlük meg sokat nem lehet elvàrni. :)


Én mindig abból próbáltan kiindulni, hogy milyen típusú férfira vágyom. Intelligens, értelmes blablabla. Na de az ilyen típus nem a társkeresőn van (vagy ha igen, max ideig óráig)...


Nem lehet, hogy ezért nem működik ez oly könnyen? Nem lehet, hogy ott vársz olyat ahol ezt nem kapod meg? Mintha egy fagyiboltvan verném az asztalt, hogy de én dohányterméket akarok venni, miert nem kapok? Vegyük észre milyen bolt mit árul, és hol milyen az emberi összetétel ;).

(Tisztelet mindig a kivételnek)

2018. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
32%

Mert 0 energiabefektetéssel is jönnek a levelek.



Btw, a legviccesebb, mikor ki vannak akadva, hogy sablon leveleket kapnak, közben a jellemzésük kimerül egy életkor/magasság (ritkán testsúly) hármasban, de erre már minden normális férfinek izgalmas, személyre szabott levelet kellene írnia.

2018. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Pár napot szánok még rá es kipipalom, hogy ezt is megprobaltam. :)
2018. aug. 4. 09:12
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Azon a társkeresőn amin én vagyok, pont a férfiak a szűkszavúak " a többit majd személyesen" és a nők töltik ki részletesen a kérdéseket. Mondjuk én nem tinderezek, az nem az én korosztályom. Harminctól fölfelé nem lehet azt komolyan venni.
2018. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

"Én mindig abból próbáltan kiindulni, hogy milyen típusú férfira vágyom. Intelligens, értelmes blablabla. Na de az ilyen típus nem a társkeresőn van (vagy ha igen, max ideig óráig)..."


Attól, hogy egy férfi intelligens, és értelmes, még nem biztos, hogy ezer fős ismerősi köre van, ahol lehet ismerkedni.


Meglepődnél, hogy hány normális férfi van fent, az egy másik kérdés, hogy ők nem azok a gyakorlott puncibubusok, akik 2 perc alatt levesznek egy nőt a lábáról...

2018. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Én társkeresőn ismertem meg a vőlegényem 4 éve.

Én kb másfél évig voltam fent, ő meg kb két hete, amikor írt.

Nekem ugyan volt bemutatkozásom, de nagyon sokszor éreztem azt, hogy teljesen felesleges, mert szinte senki nem olvasta el.

És erre sokan panaszkodtak, hogy hiába írnak le dolgokat, akkor is jönnek az olyan kérdések, amiket már leírtak...

2018. aug. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
#3 Igazad van. Nem láttam szinte egyetlen rendesen kitoltott profilt sem. En h.lye meg komolyan vettem es magamról is írtam jó pár sort, hogy legyen némi ralatasuk a nőknek, milyen vagyok. Minél jobban kezdem ezt az egeszet kiismerni, annal nevetsegesebbnek tartom a hozzaallasomat. :)
2018. aug. 4. 09:15
 9/31 A kérdező kommentje:
#7 szerencsés es kitartó vagy. Valószínűleg a ritka kivétel. :)
2018. aug. 4. 09:17
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

6-os. Ezzel tisztában vagyok. Ezért írtam pont, hogy félreértés ne legyen, hogy tisztelet a kivételnek-et. ;)

Nem tudom mennyivel egyszerűbb tűt keresni a szénakazalban, mint a valós életet (ami nem kevesebb energia és idő - mégis többet ad), színesebbé tenni , pl társaságokba járni, vagy ha nincs, akkor törekedni rá.

Én a magam részéről ezt az utat választottam de nem muszáj így csinálni. Simán van és tudok is olyanról akik társkeresőn találkoztak. De szerintem borzalmasan lélek romboló. Nálam! Ismétlem nálam! :)

2018. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!